1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. ایران ترور یکی از فرماندهان حزب‌الله…

ایران ترور یکی از فرماندهان حزب‌الله را محکوم می‌کند

ایران ترور یکی از فرماندهان حزب‌الله را محکوم می‌کند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، ناصر کنعانی – دوشنبه 27 آذر – نوبت رژیم صهیونیستی به عملیات مشتری او تروریسم دلیل ضعف و درماندگی آشکار این رژیم در بعد نظامی و ضربات دردناک است. این است وی پوشش آن را در نبردهای میدانی از جمله در نوار غزه دید و تصریح کرد: این گونه اقدامات شیطانی هرگز قادر به جبران شکست جبران ناپذیر نظام در طوفان الاقصی و جنگ افروزی سه ماهه آن نخواهد بود. ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری.

وی ضمن هشدار به جامعه جهانی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد نسبت به تلاش های آشکار و ماجراجویانه رژیم صهیونیستی در راستای گسترش دامنه درگیری و جنگ در منطقه، افزود: ادامه جنایات جنگی رژیم صهیونیستی است. علیه شهروندان فلسطینی در غزه و کرانه باختری و در عین حال نقض حاکمیت و تمامیت ارضی لبنان و سوریه و توسل آشکار این رژیم غاصب به تروریسم سازمان یافته، تهدیدی فوری برای صلح و امنیت منطقه و جهان است. و بدون شک رژیم جنایتکار صهیونیستی و حامیان آن مسئول عواقب این گونه اقدامات تروریستی و ماجراجویانه هستند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشور از حمایت های عزتمندانه لبنان از ملت فلسطین از رژیم جنایتکار اسرائیل، شهادت سردار مجاهد تجلیل کرد. نشان وی با تبریک و تسلیت حسن توالی به دولت، ملت و حزب الله لبنان به ویژه خانواده آن شهید گرانقدر، حمایت خود را از وحدت، انسجام، ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران در لبنان و حق جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد. دفاع مشروع و بازدارندگی در برابر اقدامات تهاجمی رژیم صهیونیستی. تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *