ایران ترور یکی از فرماندهان حزب‌الله را محکوم می‌کند

ایران ترور یکی از فرماندهان حزب‌الله را محکوم می‌کند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، ناصر کنعانی – دوشنبه 27 آذر – نوبت رژیم صهیونیستی به عملیات مشتری او تروریسم دلیل ضعف و درماندگی آشکار این رژیم در بعد نظامی و ضربات دردناک است. این است وی پوشش آن را در نبردهای میدانی از جمله در نوار غزه دید و تصریح کرد: این گونه اقدامات شیطانی هرگز قادر به جبران شکست جبران ناپذیر نظام در طوفان الاقصی و جنگ افروزی سه ماهه آن نخواهد بود. ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری.

وی ضمن هشدار به جامعه جهانی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد نسبت به تلاش های آشکار و ماجراجویانه رژیم صهیونیستی در راستای گسترش دامنه درگیری و جنگ در منطقه، افزود: ادامه جنایات جنگی رژیم صهیونیستی است. علیه شهروندان فلسطینی در غزه و کرانه باختری و در عین حال نقض حاکمیت و تمامیت ارضی لبنان و سوریه و توسل آشکار این رژیم غاصب به تروریسم سازمان یافته، تهدیدی فوری برای صلح و امنیت منطقه و جهان است. و بدون شک رژیم جنایتکار صهیونیستی و حامیان آن مسئول عواقب این گونه اقدامات تروریستی و ماجراجویانه هستند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشور از حمایت های عزتمندانه لبنان از ملت فلسطین از رژیم جنایتکار اسرائیل، شهادت سردار مجاهد تجلیل کرد. نشان وی با تبریک و تسلیت حسن توالی به دولت، ملت و حزب الله لبنان به ویژه خانواده آن شهید گرانقدر، حمایت خود را از وحدت، انسجام، ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران در لبنان و حق جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد. دفاع مشروع و بازدارندگی در برابر اقدامات تهاجمی رژیم صهیونیستی. تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *