انهدام باند ۳ نفره سارقان احشام در سمیرم

انهدام باند ۳ نفره سارقان احشام در سمیرم

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ حسین ترکیان اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان ساکن در شهرستان سمیرم مبنی بر سرقت از احشام خود، عامل یا عاملان این سرقت توسط کارآگاهان شناسایی و دستگیر شدند. از پلیس آگاهی شهرستان .

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی میدانی صحنه های جنایت و جمع آوری سرنخ ها در محل و با استفاده از اقدامات علمی و هوشمندانه رد پای سه سارق غیربومی را که در یکی از شهرستان های همجوار در این سرقت شرکت داشتند، کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: کارآگاهان پس از کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضائی به شهرستان مذکور رفته و با کسب مجوزهای قانونی هر سه متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه سارقان در تحقیقات کارآگاهان به سرقت 30 راس دام از یک دامداری در شهرستان سمیرم اعتراف کردند، گفت: طبق اظهارات متهمان، احشام مسروقه را به مبلغ 800 میلیون ریال فروخته بودند.

وی با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی ادامه داد: پرونده این سرقت مفتوح است و کارآگاهان در تلاش برای کشف آن هستند. ملکخرکشف اموال مسروقه و بازگرداندن آنها به مال باخته ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *