۱۲ شهید در حمله رژیم‌ صهیونیستی به غرب اردوگاه النصیرات/شمار شهدای خبرنگار به ۱۱۲ نفر رسید

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از الجزیره، در انفجار خانه ای در منطقه السوارا در غرب اردوگاه الگوترات در مرکز نوار غزه 12 فلسطینی به شهادت رسیدند.

همچنین منابع خبری اعلام کردند که در جنایت جدید ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه السواره 40 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

در انفجار یک منزل مسکونی در شهرک النصر واقع در شمال این شهر رفح همچنین یک شهروند فلسطینی به شهادت رسید و چند تن دیگر زخمی شدند.

مجاورت بیمارستان اروپایی در شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه نیز توسط ارتش رژیم صهیونیستی بمباران شد.

همچنین توپخانه رژیم صهیونیستی در مرکز خان یونس از چراغ ها و بمب های سبک استفاده کرد.

اداره اطلاعات دولتی غزه همچنین اعلام کرد که با شهادت خبرنگار دیگری، تعداد شهدای خبرنگاران نوار غزه از آغاز نسل کشی ساکنان این نوار توسط ارتش رژیم صهیونیستی به 112 نفر رسیده است.

از سوی دیگر، هلال احمر فلسطین اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی مستقیماً نیروها و مراکز وابسته به این سازمان را در غزه هدف قرار می دهد.

همچنین نیروهای امدادی نوار غزه ده ها شهید و مجروح را از زیر آوار یکی از منازل این منطقه نجات دادند. آلفالوجا در شمال نوار غزه که توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی بمباران شده بود، خود را از این نوار خارج کردند.

اندکی پیشتر وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته 17 جنایت و کشتار دیگر در نوار غزه انجام داده که طی آن 249 نفر شهید و 510 نفر مجروح شده اند.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که مجموع شهدای غزه از آغاز جنگ هفتم اکتبر تاکنون به 23 هزار و 84 نفر و تعداد مجروحان به 58 هزار و 926 نفر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *