برای رانندگانی که از سرعت مطمئنه تخطی کنند نمره منفی ثبت می‌شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علی اصغر زارع گفت: در همه کشورها حداکثر سرعت مجاز در رانندگی محدودیت هایی وجود دارد و همه مردم و رانندگان باید برای پیشگیری از حوادث رانندگی به آن توجه کنند. . توجه ویژه ای به رعایت قانون داشته باشید.

وی با بیان اینکه سرعت مجاز، سرعت مطمئنه برای عبور و مرور از معابر شهری است، افزود: رانندگان موظفند در برخی از معابر درون شهری و حتی میادین با سرعت حداکثر 30 کیلومتر بر ساعت حرکت کنند که این سرعت بر اساس نصب علائم است. . اطلاعیه سرعت تغییر کرده و در شهر اطلاع رسانی شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در خصوص تخطی از سرعت مجاز توسط رانندگان اظهار داشت: برای این افراد قانون مدار و رانندگانی که با سرعت بیش از 30 کیلومتر بیش از حد مجاز رانندگی می کنند علاوه بر جریمه، در سوابق نیز نمره منفی داده خواهد شد. گواهینامه آنها ثبت می شود.

سرهنگ زار ادامه داد: سرعت مجاز و غیرقانونی در جاده های داخلی و بیرونی شهر بر اساس عوامل مختلف تعیین می شود. برای اطلاع از سرعت مجاز در جاده های شهری و حتی جاده های برون شهری کافی است به تابلوهای محدودیت سرعت نصب شده در این جاده ها توجه کنید. از آنجا که حفظ سرعت ایمن هنگام رانندگی نقش مهمی در کاهش تصادفات و تصادفات دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *