دبیرکل حزب جمهوری خواه فلوریدا پس از علنی شدن «اتهام تجاوز جنسی» برکنار شد

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

بی بی سی: اعضای حزب جمهوری خواه فلوریدا با آغاز تحقیقات پلیس ایالتی در مورد اتهامات تجاوز جنسی علیه کریستین زیگلر، به اخراج دبیر کل حزب رای دادند.

آنطور که رسانه های آمریکایی گزارش داده اند، نتایج این رای گیری مخفی و انحصاری که امروز برگزار شد، قاطعانه علیه آقای زیگلر بود.

او متهم به تجاوز به زنی شده است که هم او و هم همسرش قبلا با این زن رابطه جنسی داشته اند.

آقای زیگلر هنوز رسماً به جرمی متهم نشده و شخصاً این اتهام را رد کرده است. با این حال مقاومت او در برابر تقاضاهای فزاینده برای استعفای خود منجر به رای گیری در شامگاه دوشنبه و برکناری وی از سمت دبیرکلی حزب شد.

فلوریدا سومین ایالت پرجمعیت ایالات متحده است و به همین دلیل نقش محوری و تعیین کننده ای در میهن تجارتات ملی ایالات متحده دارد.

این ایالت در چند میهن تجارتات اخیر ریاست جمهوری به نامزدهای جمهوری خواه مانند دونالد ترامپ رای داده است و به همین دلیل جمهوری خواهان تمرکز ویژه ای بر تعاملات سیاسی آن دارند.

دونالد ترامپ، رهبر کمپین های میهن تجارتاتی جمهوری خواهان در این ایالت زندگی می کند و در عین حال، ران دی سانتیس، فرماندار فلوریدا، از دیگر نامزدهای پیشرو برای کسب نامزدی حزب جمهوری خواه در میهن تجارتات ریاست جمهوری نوامبر آینده است. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *