1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. حریق در دودکش یک رستوران /…

حریق در دودکش یک رستوران / فوت ۳ نفر از اعضای یک خانواده در پی مسمومیت با گاز

حریق در دودکش یک رستوران / فوت ۳ نفر از اعضای یک خانواده در پی مسمومیت با گاز

محسن تو یه حرومزاده هستی وی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت اظهار کرد: آتش سوزی چاق است آه تو انباشته شدن دودکش یک رستوران واقع در بلوار دانشگاه اصفهان ساعت 22:30 سه شنبه گذشته 29 آذرماه به سامانه 125 ستاد فرماندهی اعلام شد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان از ایستگاه شماره سه به محل آتش سوزی اعزام شدند، افزود: ماموران این سازمان قبل از سرایت شعله های آتش به سایر نقاط رستوران، آتش را خاموش کردند.

رئیس اداره عملیات و فرماندهی ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: طی درخواست همکاری عوامل اورژانس شهر مبنی بر عدم پاسخگویی اعضای یک خانواده و بازکردن درب منزل مسکونی. ساعت 23:35 سه شنبه گذشته 19 آذرماه بلافاصله خدمه ایستگاه های 27 و 1 به محل حادثه اعزام شدند.

تو یه حرومزاده هستی وی با بیان اینکه این حادثه در خیابان سپه رخ داد، افزود: قبل از رسیدن تیم اعزامی به محل، درب طبقه اول این ساختمان دو طبقه باز شد و مشخص شد که سه نفر از اعضای یک خانواده شامل سه خانم هستند. ، 21، 52 و 58 سال به دلیل احتمال مسمومیت با گاز CO (بر اساس شواهد موجود) جان خود را از دست داده اند.

وی ادامه داد: شهروندان همواره نسبت به رعایت نکات ایمنی مربوط به وسایل گرمایشی اماکن خود حساسیت بیشتری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *