1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. ضاربان شهروند اصفهانی دستگیر شدند

ضاربان شهروند اصفهانی دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاري ايمنا و به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس، مسعود تاريفي گفت: خردادماه سال جاري يك شهروند اصفهاني مورد تعرض دو شرور قرار گرفت كه اين حادثه منجر به مجروح شدن و انتقال به بيمارستان شد.

وی افزود: پس از طرح شکایت از سوی شاکی، موضوع شناسایی و دستگیری ضارب در دستور کار ماموران کلانتری 20 شهرستان اصفهان قرار گرفت و در تحقیقات انجام شده مشخص شد فردی که با وی اختلاف داشته است. شاکی دو نفر شرور را استخدام کرده بود. وی را مورد تعرض قرار دادند و همچنین با ضربات متعدد چاقو از ناحیه کتف و کمر فرد مذکور را مجروح و سپس از محل متواری شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه متهمان هیچ ردی از خود به جای نگذاشتند و سرنخی از آنها وجود نداشت، پس از چندین ماه تلاش بی وقفه، هر دو ضارب توسط ماموران سازمان اطلاعات اصفهان شناسایی شدند. فرماندهی پلیس و دستگیر شدند. آنها در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

طریفی با بیان اینکه متهم به جرم خود اعتراف کرد، ادامه داد: در این رابطه پرونده تشکیل و این افراد برای رسیدگی قانونی به جرم خود تحویل مرجع قضایی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *