1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. بارش باران در کدام مناطق کشور…

بارش باران در کدام مناطق کشور ادامه دارد؟

بارش باران در کدام مناطق کشور ادامه دارد؟

صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت گفت: امروز در کردستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، لرستان، تهران، البرز، مرکزی، قزوین و مناطقی از آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، قم. ، چهارمحال و بختیاری، نیمه شمالی خوزستان، گیلان، مازندران و گلستان، در ارتفاعات بارش باران و برف، وزش باد و کولاک پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه امروز دریای خزر و غرب خلیج فارس مواج است، تصریح کرد: فردا در نوار غربی، برخی از استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و برخی نقاط شمال شرق بارش باران و برف رخ می دهد. کشور

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی تصریح کرد: روز شنبه در شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر و نواحی غرب کشور، روز یکشنبه در شمال غرب، گیلان، مازندران و برخی مناطق غرب و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز بارش باران و برف پیش بینی می شود.

ضیائیان ادامه داد: امروز بیشترین بارش برف در لرستان، غرب آذربایجان غربی، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی رخ می دهد و روز دوشنبه نیز در برخی از مناطق کمربند غربی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ می دهد.

وی گفت: جمعه در نواحی مرکزی، شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق و بخش هایی از جنوب شرق، شنبه در شمال غرب، غرب، شمال شرق، دامنه های جنوبی البرز و یکشنبه در شمال غرب، غرب و بخش هایی از مرکز کشور. برای ساعاتی در مناطق مستعد خیزش گرد و غبار باد شدید تا شدید پیش بینی می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی خاطرنشان کرد: وضعیت جوی استان اصفهان صاف و مه محلی است که از بعدازظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد حداکثر 15 و یک حداقل -4 درجه سانتیگراد و در روز جمعه نیمه صاف خواهد بود. ابری، وزش باد شدید و احتمال رگبار گرد و خاک از بعدازظهر با حداکثر 16 و حداقل 2- درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *