1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. بارش باران، کولاک برف و وزش…

بارش باران، کولاک برف و وزش باد شدید در این مناطق ادامه دارد / گردوخاک‌ دور از انتظار نیست

بارش باران، کولاک برف و وزش باد شدید در این مناطق ادامه دارد / گردوخاک‌ دور از انتظار نیست

صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت با اشاره به آخرین وضعیت جوی کشور اظهار کرد: امروز در شمال غرب، غرب، جنوب غرب ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی و ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی بارش باران و برف، گاهی رعد و برق و باد به طور موقت شدید و در ارتفاعات برای نواحی مرکزی و مناطق شمال شرق کشور کولاک برف و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه دریای خزر در روزهای شنبه و یکشنبه مواج خواهد بود، افزود: بیشترین بارندگی برای امروز در جنوب غرب آذربایجان غربی، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، شمال و غرب خوزستان، غرب کهگیلویه و بویار احمد خواهد بود. کمربند غربی استان های کردستان و کرمانشاه.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی تصریح کرد: سامانه بارشی در روزهای شنبه و یکشنبه در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز غربی و ارتفاعات به فعالیت خود ادامه می دهد. زاگرس مرکزی

ضیائیان ادامه داد: روز دوشنبه در مناطق مذکور و بخش‌هایی از جنوب غرب کشور ابری و پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود و روز سه‌شنبه در اکثر نقاط کشور جوی پایدار حاکم است.

وی گفت: امروز در نواحی مرکزی، شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق و بخش هایی از جنوب شرق، شنبه در شمال غرب، غرب، شمال شرق، دامنه های جنوبی البرز و یکشنبه در شمال غرب، غرب و بخش هایی از مرکز پیش بینی می شود در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و در مناطق مستعد گرد و غبار باشد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی خاطرنشان کرد: وضعیت جوی فعلی استان اصفهان صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد شدید با حداکثر ۱۸ و حداقل ۱- درجه سانتی گراد است. و روز شنبه صاف تا نیمه ابری خواهد بود. گاهی اوقات وزش باد با حداکثر 19 و حداقل 2- درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *