1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. حمله آمریکا و انگلیس نقض آشکار…

حمله آمریکا و انگلیس نقض آشکار حاکمیت یمن است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، حجت الاسلام احمد محمودی، ظهر امروز – جمعه. بیست ثانیه د- در خطبه های نماز جمعه این هفته اصفهان گفت: اولاً به همه شما نمازگزاران به تقوای الهی پارک توصیه می کنم. امام زمان (عج) در راستای درخواست تقوای الهی می فرمایند: خداوند ما را در راه خود هدایت کند و ما را به استقامت در راه خود گرامی بدار، زیرا انسان در میان همه موجودات و در سیستم هسته ای کرامت ذاتی دارد، اما کرامت خاص. انسان در راه است. خدا و استقامت در راه الهی است، همه انسان ها نمی توانند به آن برسند، اگر خداوند این کرامت را به انسان ندهد هدایت نمی شود.

وی افزود: خداوند در سوره جن تاکید می کند که اگر در راه خدا استقامت کنید بهشت ​​از آن شما می شود و کسانی که ایمان آوردند و در راه خدا پایداری کردند نترسند. ترسناک در تاریخ، عده‌ای را دیده‌ایم که ادعای دینداری کردند اما نتوانستند در راه الهی استقامت کنند.

امام جمعه موقت اصفهان تصریح کرد: استقامت شرط هدایت الهی است، امیدواریم خداوند هدایت و استقامت را نصیب همه کند.

وی با اشاره به شب خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم در ارتباط با مشارکت مردم در انتخابات گفتند: یکی از راهکارهای مهم حضور مردم در صحنه و راهبرد دشمن این است که مردم را از صحنه انقلاب رها کند.

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه یک معجزه است زیرا در نظام مردم سالاری دینی مردم نقش اساسی دارند. در طول چهار دهه گذشته، چندین انتخابات باشکوه برگزار شده است. دشمن از این می ترسد و سعی می کند مردم را از انقلاب دور کند. کند، اما همیشه لازم است ملت در صحنه ایران راهبرد محکم امام (ره) را حفظ کند و در انتخابات آتی پای صندوق های رای حاضر شود.

محمودی ادامه داد: مسئله غزه مصداق عینی اقتدار مردمی است، چرا که مردم را شکست داده است، در این راستا دشمن امروز همبستگی مردم ایران را با شهدا نشان نمی دهد و هر کجا که شاهد حضور بوده ایم. از مردم، دشمن شکست خورده است.

وی تصریح کرد: حملات اخیر رژیم فرزند او و آمریکای جنایتکار در 100 روز گذشته درمانده است. دیشب آمریکا و انگلیس با حمله مشترک به یمن دست به اقدامی احمقانه زدند و به وضوح حاکمیت یمن را نقض کردند. این نشان دهنده شکست استکبار است. در جنگ غزه است که هر وقت استکبار جهانی مورد ضربه مقاومت قرار می گیرد، گروه های تروریستی خود را به میدان آورده و عملیات تروریستی را آغاز کرده اند، اما نمی دانند که به جایی نمی رسند. امیدواریم به زودی شاهد پیروزی مردم فلسطین در برابر اسرائیل باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *