1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. کاخ سفید: به رغم انجام حملاتی…

کاخ سفید: به رغم انجام حملاتی علیه «حوثی‌ها» به دنبال درگیری با ایران نیستیم

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

بی بی سی: کاخ سفید امروز اعلام کرد که آمریکا علیرغم انجام حملات علیه حوثی های یمن که مورد حمایت تهران هستند، به دنبال درگیری با ایران نیست.

ایالات متحده می گوید این حملات برای توقف حملات به کشتی ها در دریای سرخ انجام شده است.

جان کربی سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در گفت و گو با برنامه صبحگاهی شبکه خبری ام اس ان بی سی تاکید کرد که دولت آمریکا به دنبال درگیری با ایران نیست.

وی همچنین گفت که حملات هوایی آمریکا و انگلیس به مواضع حوثی‌ها در یمن توانایی این گروه برای ذخیره، پرتاب و هدایت موشک‌ها و پهپادهای خود را هدف قرار داده است.

وی افزود که هنوز در حال ارزیابی حملات شب گذشته هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای امروز:

واشنگتن پست: همه در اسرائیل موافق پاسخ دادن به ایران هستند؛ گزینه‌ها شامل حمله احتمالی به تاسیسات در تهران یا حمله سایبری است / پیام بلینکن به اسرائیل: قدرت و خرد باید دو روی یک سکه باشند /سخنگوی کاخ سفید: امریکا در تصمیم گیری اسرائیل در مورد پاسخ به حمله ایران دخالتی ندارد / الجزیره: پیام هشدار آمیز تهران به تل آویو از طریق قاهره

واشنگتن پست: همه در اسرائیل موافق پاسخ دادن به ایران هستند؛ گزینه‌ها شامل حمله احتمالی به تاسیسات در تهران یا حمله سایبری است / پیام بلینکن به اسرائیل: قدرت و خرد باید دو روی یک سکه باشند / الجزیره: پیام هشدار آمیز تهران به تل آویو از طریق قاهره / پولیتیکو: هیچکس نمی‌خواهد اوضاع از کنترل خارج شود، به جز شاید نتانیاهو