1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. عمارت قاجاری محل گشت و گذار…

عمارت قاجاری محل گشت و گذار مرغ و خروس‌ها

یکی از فعالان اجتماعی حوزه میراث فرهنگی با انتشار تصاویری در این شبکه اجتماعی نوشت: این خرابه لوکیشن یک فیلم ترسناک یا پلیسی دهه 70 نیست.

به گزارش خبرآنلاین، سعید زارع پور نوشت: اینجا عمارت اربابی تنها بنای تاریخی شهر الوند در محله قزوین است که در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است. (آن را با بنای تاریخی اشتباه نگیرید. زیرا در این شهر آثاری مانند تپه باستانی وجود دارد.)

ساختمانی متعلق به دوران قاجار که اکنون به این صورت متروکه شده است، تبدیل به پاتوق معتادان و محلی برای جوجه و خروس های اهالی شده است و فاصله زیادی با تخریب کامل ندارد.

با توجه به اینکه سهم شهرستان البرز و به ویژه شهرستان الوند در گردشگری استان تقریباً صفر است، احیاء و احیای مجموعه می تواند نقش مهمی در رونق این شهر غنی و در عین حال محروم داشته باشد، اما. .

عمارت قاجاری محل رفت و آمد مرغ و خروس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای امروز:

واشنگتن پست: همه در اسرائیل موافق پاسخ دادن به ایران هستند؛   گزینه‌ها شامل حمله احتمالی به تاسیسات در تهران یا حمله سایبری است/ پیام بلینکن به اسرائیل: قدرت و خرد باید دو روی یک سکه باشند / الجزیره: پیام هشدار آمیز تهران به تل آویو از طریق قاهره / پولیتیکو: هیچکس نمی‌خواهد اوضاع از کنترل خارج شود، به جز شاید نتانیاهو

کانال ۱۲ اسرائیل: تل‌آویو تصمیم دارد با هماهنگی آمریکا و بدون شعله‌ور شدن جنگ، به ایران حمله کند / پیام بلینکن به اسرائیل: قدرت و خرد باید دو روی یک سکه باشند / الجزیره: پیام هشدار آمیز تهران به تل آویو از طریق قاهره / پولیتیکو: هیچکس نمی‌خواهد اوضاع از کنترل خارج شود، به جز شاید نتانیاهو/ منبع اسرائیلی: نتانیاهو در تلاش است برای «پیمان راهبردی» با آمریکا علیه ایران در ازای عدم پاسخ به تهران /