1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. چرا برخی سلبریتی‌ها با خودکار آبی…

چرا برخی سلبریتی‌ها با خودکار آبی به طرفدارانشان امضا نمی‌دهند؟!

یک ویدیوی به ظاهر معمولی از امضای قرارداد یک سلبریتی به تازگی به موضوع داغ شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

به گزارش روزیاتو؛ در این ویدئو، کلر فوی بدون هیچ دلیلی از امضای قلم آبی خودداری می کند. این اقدام او بحث هایی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است و پاسخ به آن نه تنها برای افراد مشهور، بلکه برای طرفداران نیز مفید است.

در این ویدیو بازیگر 39 ساله بریتانیایی که بیشتر به خاطر بازی در نقش ملکه الیزابت دوم در سریال درام The Crown نتفلیکس شناخته شده است، حضور دارد.

در این ویدیوی تازه منتشر شده، کلر کاری را انجام می دهد که برای همه افراد مشهور معمول است و برای طرفدارانش امضا می گیرد. اما جزییات این ویدیو در فضای مجازی دست به دست شده و افراد زیادی را متحیر کرده است.

در ویدئویی که در سایت شبکه اجتماعی TikTok به اشتراک گذاشته شده است، شخصی یک تکه کاغذ و یک خودکار آبی به فوی می دهد تا امضای خود را بگیرد. اما این بازیگر می گوید: من با خودکار آبی کار نمی کنم.

طرفدار مرد ظاهراً از پاسخ او گیج شده است و فوی پاسخ او را به او تکرار می کند. سپس شخص دیگری در حالی که یک خودکار سیاه در دست دارد به بازیگر نزدیک می شود و نزدیک آنها می ایستد تا بتواند امضای فوی را بگیرد.

در قسمت نظرات این کلیپ، بینندگان این سوال را مطرح کردند که چرا این بازیگر حتی از دست زدن به خودکار آبی خودداری می کند.

این واقعاً عجیب است! دلیل استفاده نکردن از خودکار آبی چه چیزی می تواند باشد؟

سپس کاربر دیگری گفت که باید بدانند چرا این سلبریتی با خودکار آبی امضا نمی کند. حتی برخی از مردم فکر می کردند که این فقط یک بازیگر بی ادبی است که برای یک نفر امضا نگیرد، اما این کار را برای طرفدار دیگری انجام دهد.

بسیاری از کاربران شروع به متهم کردن این بازیگر به غرور بیش از حد کردند و مطمئن بودند که دلیل امضای او سیاهی روانی است.

حتی برخی می گفتند این بازیگر بی ادب است. آنها اصرار داشتند که مخالفت او بیشتر به دلیل عدم تمایل او به فروش امضا بوده است. اما پس از آن، یک کاربر وضعیت را روشن کرد. با توجه به دلیل اصلی این موضوع، ربطی به نگرش شخصی کلر نسبت به طرفدارانش ندارد.

خبرنگاران برای اظهار نظر با فوی تماس گرفته اند. حتی معلوم می شود که او تنها سلبریتی نیست که با جوهر آبی امضا نمی کند. منطقی بودن دلیل چنین رفتاری بسیاری از مردم را شگفت زده کرده است.

یکی از کاربران دلیل اصلی این موضوع را در قسمت نظرات توضیح داد و بیش از 10 هزار نفر نظر او را لایک کردند. دلیل اصلی رفتار کلر این است که به بسیاری از افراد مشهور و ورزشکاران آموزش داده می شود که با جوهر آبی امضا نکنند. چون به راحتی می توان آن را اسکن کرد و امضا را روی چیزهای دیگر جعل کرد و سپس فروخت.

کاربر دیگری توضیح بیشتری ارائه کرد و توضیح داد که چرا ثبت نام با جوهر آبی بسیار ناامن است. جوهر آبی به افراد امکان می دهد به راحتی امضاها را به سایر موارد منتقل کنند، به همین دلیل است که جوهر سیاه برای استفاده ایمن تر است.

دلیل این اتفاق در اینستاگرام با جزئیات بیشتری فاش شده است. شخصی توضیح داد که خودکارهایی با خودکارهای رنگی در وب‌سایت‌هایی مانند ebay و غیره بیشتر به فروش می‌رسند. برخی از افراد مشهور نمی‌خواهند از بازار ثانویه حمایت کنند یا از نام تجاری خود سوء استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *