1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. کرمان سفیدپوش می‌شود / دمای استان‌های…

کرمان سفیدپوش می‌شود / دمای استان‌های ساحلی خزر کاهش می‌یابد

صادق ضیائیان در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت، با اشاره به آخرین وضعیت جوی کشور، اظهار کرد: از اواخر امروز و فردا در استان های ساحلی خزر بارش باران و کاهش نسبی دما و از اواخر وقت پیش بینی می شود. روزهای پنجشنبه و جمعه در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان. جنوب و هرمزگان، بارش باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقتی، در برخی نقاط گرد و خاک و در ارتفاعات کرمان برف پیش بینی می شود.

وی افزود: از بعدازظهر یکشنبه هفته آینده در گیلان و غرب مازندران به دلیل نفوذ جریانات شمالی بارش باران خواهیم داشت و طی پنج روز آینده در سایر مناطق کشور جو آرام خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی تصریح کرد: دریای خزر در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و یکشنبه هفته آینده مواج و خلیج فارس تا روز جمعه مواج پیش بینی می شود.

ضیائیان خاطرنشان کرد: وضعیت جوی فعلی استان اصفهان صاف تا کمی ابری و غبار محلی گاهی وزش باد ملایم با حداکثر 17 و حداقل 1- درجه سانتی گراد و در روز چهارشنبه کمی ابری تا نیمه ابری گاهی اوقات ابری است. وزش باد ملایم با حداکثر 15 و حداقل 1 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *