1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. سخنگوی ارتش یمن: ناو آمریکایی «کیم…

سخنگوی ارتش یمن: ناو آمریکایی «کیم رنجر» را هدف قرار دادیم

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ایسنا: سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ناو آمریکایی “کیم رنجر” در خلیج عدن هدف موشک های نیروی دریایی ارتش قرار گرفت و موشک ها مستقیما به هدف اصابت کرد.

سردار سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه ای پاسخ به حملات آمریکا و انگلیس را اجتناب ناپذیر دانست و تاکید کرد: هرگونه تجاوز جدید بدون مجازات نخواهد ماند.

به گزارش المیادین، وی با تاکید بر اینکه حرکت دریانوردی در دریای عرب و سرخ به همه مقاصد به جز بنادر فلسطین اشغالی ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: ممنوعیت کشتیرانی اسرائیل یا کشتی هایی که به سمت بنادر فلسطین اشغالی حرکت می کنند تا پایان سال پایان تجاوز و حذف محاصره غزه ادامه خواهد داشت.

سرتیپ سریع با تاکید بر حمایت از غزه افزود: نیروهای مسلح یمن به اجرای اقدامات دفاعی و تهاجمی خود در چارچوب حق مشروع دفاع از یمن ادامه خواهند داد.

محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن روز گذشته تاکید کرد که ادامه تجاوزات آمریکایی-انگلیسی در حمله به یمن «اصرار بر تداوم تجاوزها برای حفاظت از اسرائیل» است.

عبدالسلام خاطرنشان کرد: تجاوزات آمریکا و انگلیس به کشورش مانع از انجام عملیات نیروهای مسلح یمن در دریای سرخ در چارچوب حمایت از مردم فلسطین در سایه تجاوزات مستمر علیه آنها نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *