1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. مجری ممنوع‌التصویر، تلویزیون را نجات می‌دهد؟

مجری ممنوع‌التصویر، تلویزیون را نجات می‌دهد؟

بعد- پس از آنکه صداوسیما در دوره مدیریت جدید خود با شعار «مبارزه با سلبریتی» به تدریج چهره های مهم خود در عرصه برنامه سازی یا سریال سازی را از دست داد و با کاهش چشمگیر مخاطبان مواجه شد، حالا چند روزی است که به وضوح تصمیم گرفته است. باید در تصمیماتش تجدید نظر کند تا بار دیگر برنامه های پرمخاطب را روی آنتن بگذارد و مخاطبانش را با خودش آشتی دهد. اتفاقی که می توان اصل آن را به فال نیک گرفت تا بار دیگر شاهد برنامه های سرگرم کننده در تلویزیون باشیم، اما الگوی تحقق آن با چالش های جدی مواجه است و نمی توان با یک «کنترل z» همه چیز را به حالت قبل برگرداند!

به گزارش به گزارش میهن تجارت، تلویزیون در چند ماه اخیر به دلیل حضور چهره های محبوب مانند گذشته برای رونق بخشیدن به برنامه های خود دست و پنجه نرم می کند تا مخاطبان بیشتری از محمدرضا گلزار گرفته تا جواد رضویان و کامران به تماشای آن بنشینند. نجف زاده و حالا نوبت زیلا صادقی است. رسیده است

مجری با سابقه ای که سبک اجرایی متفاوتی دارد و معمولا در اجراهایش از بازیگری برای جذب مخاطب تلویزیون استفاده می کند.

بازگشت پر سر و صدا “ژیلا” پس از سال ها ممنوعیت

ژیلا صادقی یکی از مجریان توانمند و باتجربه ای است که در طول سال های فعالیت خود همواره با حواشی همراه بوده و مدام تابوهایی را تجربه کرده است.

یکی از ویژگی های اجرای او این است که همیشه با انرژی مضاعفی همراه است و سعی کرده با خواندن یک بیت شعر در ابتدای برنامه و یا تلفظ کلمات به شکلی خاص، اجرای خود را از همکارانش متمایز کند.

صادقی پس از چهار سال به این عرصه بازگشته و اجرای برنامه سلام صبح بخیر را بر عهده دارد که از شبکه سه پخش می شود.

فصل جدید برنامه «صبح بخیر صبح بخیر» از 24 آذرماه آغاز شد و پس از دو روز با پوششی متفاوت جلوی دوربین رفت و تصویرش به سرعت در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی دست به دست شد و با واکنش های زیادی مواجه شد.

برخی معتقد بودند که او را با کت و دامن در قاب تلویزیون قرار داده اند و این اتفاقی بی سابقه در تاریخ برنامه های تلویزیونی است.

اما صادقی در پاسخ به این نظرات نوشت: «لباس من کت و دامن نیست، مانتویی ساده با رنگ متفاوت بالاتنه است، ماجرا چیز دیگری است و حتما ویدیویی درباره آن قرار خواهم داد. آن را با جزئیات.” پوشش این مجری همیشه با حواشی همراه بوده است و برنامه صبح بخیر صبح بخیر یکی از جدیدترین چالش های او در این زمینه است.

میزبان ممنوع تلویزیون، تلویزیون را ذخیره می کند؟/

داستان ممنوعه و حواشی آن

زیلا صادقی قبل از شروع فصل جدید برنامه «سلام صبح بخیر» در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرد که در چند سال گذشته به دلخواه خود در فضای اجرا حضور نداشته است. وی در خصوص اینکه برخی می گویند بالاخره بعد از چهار سال تلویزیون به او اجازه اجرای برنامه داد، گفت: این گونه اظهارنظرها اشتباه است.

«چهار سال کنار نشستم تا بتوانم اتفاقات اخیری را که برخی از هنرمندان غیرحرفه‌ای در زندگی شخصی‌ام ایجاد کردند، پیگیری کنم؛ شکایت از یک تریبون و برخی هنرمندان فرآیندی زمان‌بر بود.

همچنین چند سال پیش قرار بود صادقی پس از مدت ها دوری از تلویزیون با برنامه «با مامان آشپزی» به عرصه اجرا بازگردد اما با انتشار مطلبی خبر کناره گیری او از این برنامه به گوش رسید. او توضیح داده بود که یک سری ممیزی های سلیقه ای عوامل اصلی برنامه در طراحی لباس هایش باعث این کناره گیری شده است.

صادقی در استوری نوشت: به امید روزی که چروک های آستین آستین ها برای هیچ زنی در کشور من مشکلی برای بودن یا نبودن ایجاد نکند. به همین دلیل ماجرای پوشش های خاص این مجری همیشه با حواشی همراه بوده که خبرساز شده است.

موضوع دیگری که چند سال پیش باعث تحریم صادقی شد، مربوط به تصویر او برای تبلیغ یک برند در بیلبوردها بود که اولین مجری بود که چنین کاری انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *