1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. تشکیل پرونده برای ۸۰ نفر به…

تشکیل پرونده برای ۸۰ نفر به اتهام توهین به شهدای کرمان

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان اصفهان سید محمد موسویان اظهار داشت: پس از عملیات تروریستی کرمان که منجر به شهادت بیش از 90 مظلوم و بی دفاع شد، برخی از آنان در برخی شبکه های اجتماعی اقدام به تولید، انتشار و بازنشر مطالب غیرقانونی کردند. انقباض شهدای حادثه تروریستی کرمان و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی موجب تشویش اذهان عمومی، ناراحتی شهروندان و خانواده شهدا و مخدوش و هدف قرار دادن امنیت روانی جامعه شدند.

وی افزود: بر این اساس، بنا به دستور دادستان محترم کل کشور و دستور رئیس محترم کل دادگستری استان مبنی بر برخورد قاطع قضایی با مخلان امنیت روانی جامعه، 80 نفر از افرادی که اقدام به ایجاد اخبار جعلی و جعلی نموده اند. مطالب توهین آمیز در شبکه های اجتماعی به شهدای تروریست کرمان. ، منتشر یا بازنشر شده بود، شناسایی و پرونده قضایی تشکیل و در دادسرای استان در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان ضمن تاکید به شهروندان مبنی بر دریافت اخبار و اطلاعات از منابع رسمی، یادآور شد: دستگاه قضایی استان با کسانی که اخبار و مطالب جعلی منتشر می کنند و باعث فروپاشی امنیت روانی جامعه می شوند برخورد قاطع خواهد کرد. ، طبق قوانین مربوطه. انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *