1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. زمان انتخاب خودروهای وارداتی جانبازان مشخص…

زمان انتخاب خودروهای وارداتی جانبازان مشخص شد

زمان انتخاب خودروهای وارداتی این گروه مشخص شد

به گزارش اختاز نیوز به نقل از ایرنا، مهدی ضیغمی گفت: بر اساس بند (و) تبصره (7) قانون بودجه 1402، ایثارگرانی که فعالیت بدنی و بدنی دارند می توانند بر اساس تسطیح انجام شده توسط ایثارگران و ایثارگران. بنیاد امور، ماشین بگیر. مورد نظر خود را انتخاب کنید.

وی بیان کرد: بر اساس قانون بودجه سال 1402 و آیین نامه اجرایی آن، جانبازان خاص 70 درصد و بالاتر تا سقف 35 هزار یورو، جانبازان 70 درصد غیر خاص تا سقف 30 هزار یورو و جانبازان 50 تا 69 درصد تا سقف 25 هزار یورو می توانند خودرو خریداری کنند. . وارداتی را انتخاب کنید.

رئیس سازمان توسعه تجارت افزود: با توجه به کثرت ایثارگران واجد شرایط و محدودیت های زیرساختی سامانه، بازدید از سایت برای انتخاب خودرو در سه نوبت انجام می شود. بر این اساس ابتدا جانبازان ویژه، سپس جانبازان 70 درصد عادی و در نهایت جانبازان 50 تا 69 درصد می توانند خودرو انتخاب کنند. تمامی مراحل انتخاب خودروی جانبازان در سه سطح فوق در بهمن ماه انجام می شود.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از ایثارگران خواست با توجه به اینکه نمایندگان آنها با جدیت پیگیر موضوع خودروهای وارداتی جانبازان هستند بنابراین به شایعات و اخبار غیررسمی توجه نکنند و تمامی اطلاعات را از کانال های خبری رسمی پیگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *