1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. پیام تسلیت رئیس جمهور در پی…

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی ترور پنج تن از مستشاران سرافراز ایران اسلامی

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی ترور ناجوانمردانه پنج تن از مستشاران برجسته ایران توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی را تسلیت گفت. وی تصریح کرد: بی شک تداوم این گونه اقدامات تروریستی است جنایی که بیانگر ناکامی و ناکامی روزافزون رژیم نامشروع صهیونیستی در دستیابی به اهداف شوم خود است و عمق یاس و درماندگی در مقابل رزمندگان جبهه مقاومت از سوی جمهوری اسلامی ایران بی پاسخ نخواهد ماند.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

«به نام خداوند بخشنده و مهربان است

بار دیگر رژیم جنایتکار صهیونیستی در اقدامی تروریستی با نقض آشکار حریم هوایی سوریه تعدادی از نیروهای سوری و چهار مستشار نظامی جمهوری اسلامی ایران را که در کسوت مستشار و پاسدار اهل بیت بودند به هلاکت رساند. حرم مطهر و طهارت.آ) در سوریه حضور داشتند، شهادت دادند.

اینجانب با محکومیت این ترور ناجوانمردانه شهادت مستشاران سرافراز ایران اسلامی حجت الله امیدوار، علی آقازاده، حسین محمدی، سعید کریمی و محمدامین صمدی را به محضر حضرت بقیه الله (عج) تقدیم می نمایم. بهترین (عج)، مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا شهید امت پرورش دهنده این ضایعه را به ایران، رزمندگان جبهه مقاومت، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان و خانواده های گرانقدر این شهدای والامقام تسلیت می گویم.

بی شک تداوم این گونه اقدامات تروریستی است جنایی که بیانگر ناکامی و ناکامی روزافزون رژیم نامشروع صهیونیستی در دستیابی به اهداف شوم خود است و عمق یاس و درماندگی در مقابل رزمندگان جبهه مقاومت از سوی جمهوری اسلامی ایران بی پاسخ نخواهد ماند.

جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی که با زیر پا گذاشتن کلیه معاهدات بین المللی و اصول انسانی در سایه حمایت کشورهای سلطه گر و آمریکا در راس همه آنها و سکوت مجامع جهانی صورت می گیرد. قطعا لکه دیگری بر پرونده سیاه همه مدعیان حقوق بشر خواهد بود. .

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *