نظامیان آمریکایی در عین الاسد مجددا دچار آسیب مغزی شدند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، وزارت دفاع آمریکا صبح یکشنبه اعلام کرد که وضعیت پایگاه «عین شیر» در عراق پس از حمله گسترده موشکی شامگاه شنبه و در حال بررسی عواقب این حمله است.

سازمان تروریستیسنتکاموی همچنین اعلام کرد که در اکنون انجام شده است معاینات و ارزیابی آسیب مغزی یک عدد از سربازان آمریکایی در حمله موشکی به این پایگاه در شامگاه شنبهعین الاسد” هستند.

سنتکام وی در بیانیه ای مدعی شد که پدافند هوایی نیروهای آمریکایی مستقر در این پایگاه اکثر موشک ها را رهگیری کرده است. ولی در این حمله یک سرباز عراقی زخمی شد.

در این بیانیه ادعا شده است: «شبه نظامیان حامی ایران یک عدد راکت و موشک بالستیک به سمت پایگاه همان شیر تیراندازی کردند و وارد شدند اکنون انجام شده است در حال ارزیابی خسارت هستیم.

یک مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، در گفتگو با رسانه ها تایید کرد که ارتش این کشور در حمله بزرگ به پایگاه همان شیر آنها در غرب عراق متحمل جراحات و خسارات درجات مختلفی شده اند.

«فاکس نیوز» نیز از اصابت موشک هایی به این پایگاه خبر داد همان شیر از داخل عراق تیرباران شدند.

شامگاه شنبه بود که گروه «مقاومت اسلامی عراق» با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله موشکی گسترده به محل استقرار اشغالگران آمریکایی را بر عهده گرفت. عین الاسد ذره برای جسم مستقیم مسئول و تاکید کرد که به حملات خود علیه سربازان آمریکایی ادامه خواهد داد.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *