1. صفحه اصلی
  2. »
  3. بورس
  4. »
  5. زمان پرداخت مرحله دوم سود سهام…

زمان پرداخت مرحله دوم سود سهام عدالت مشخص شد


بیشتر بخوانید: شناسایی گروه های مشمول سهام عدالت


کلمه کلیدی سود سهام با وجود تاکید شدید مقامات مبنی بر عدم اعتماد به اخبار و لینک های جعلی و غیر رسمی برای دریافت سود همچنان قربانی می شود.

اخیراً اعلام شد که اعضای باند کلاهبرداری حساب بیش از هزار نفر را هک کرده و میلیاردها تومان به جیب زده اند.

تحقیقات پلیس فتای استان البرز برای شناسایی و دستگیری این باند با شکایت تعداد زیادی از مالباختگان که مدعی دستکاری در حساب های بانکی خود بودند آغاز شد.

بررسی اظهارات این افراد نشان داد که تمامی حساب های بانکی آن ها به صورت آنلاین خالی شده و تمامی کسانی که پول خود را از دست داده اند قربانی کلاهبرداران فیشینگ شده اند.

تحقیقات نشان داد که تمامی این افراد پس از دریافت پیامک آلوده به دام کلاهبرداران افتادند. این پیامک برای کسانی که دارایی خود را از دست دادند با عنوان مشاهده سهام عدالت یا دریافت سود سهام عدالت ارسال شد.

17 آذرماه سرهنگ سید مهدی عمران فر رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلاهبرداران اینترنتی با ارسال پیامک تحت عنوان واریز سود سهام عدالت اطلاعات حساب های بانکی شهروندان را به سرقت می برند. کاربران پس از کلیک بر روی لینک های جعلی و وارد کردن اطلاعات درخواستی یا نصب اپلیکیشن نوتیفیکیشن، کلاهبرداران را در دستیابی به اهداف مجرمانه خود همراهی می کنند و در نتیجه قربانی کلاهبرداری می شوند.

سرهنگ عمران فر اظهار داشت: با بررسی و اقدام به موقع کارشناسان پلیس فتا مبلغ 710 میلیون ریال از پول های مسروقه شاکیه در حساب مقصد مسدود و با هماهنگی مقام قضایی به حساب شاکی بازگردانده شد. قدرت.

منفعت طلبان پیر و جوان، پزشک، مهندس، کارگر و کارمند و… برایشان فرقی ندارد، فقط به دنبال پر کردن جیب خود هستند، هر روز از ترفندهای جدید برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند، این پیام است. از سهامداران عدالت در این زمینه هوشیاری. کل مبلغ را خرج کنید و اخبار سهام عدالت را فقط از منابع رسمی دنبال کنید.

پیش از این ارباب، مدیر امنیت اطلاعات سپرده گذاری مرکزی گفته بود: شرکت سپرده گذاری مرکزی برای واریز سود سهام عدالت پیامکی ارسال نمی کند. با توجه به کلاهبرداری های جدیدی که در خصوص سود سهام عدالت صورت گرفته است، مردم توجه داشته باشند که هیچ سازمانی از طریق شماره موبایل شخصی پیامک ارسال نمی کند.

لذا با توجه به تورهای منتشر شده توسط افراد سودجو، توصیه می شود مردم هرگونه اطلاعاتی در مورد سهام عدالت از طریق سایت های رسمی شرکت سپرده گذاری مرکزی به نشانی www.csdiran.ir، www.sejam.ir و sahamedalat.ir و سایر منابع کسب کنند. اقدام رسمی انجام دهید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *