1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. نظامیان آمریکایی بازهم در عین‌الاسد دچار…

نظامیان آمریکایی بازهم در عین‌الاسد دچار آسیب مغزی شدند

نظامیان آمریکایی بازهم در عین‌الاسد دچار آسیب مغزی شدند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، وزارت دفاع آمریکا صبح یکشنبه از وضعیت پایگاه عین خبر دادشیر» در عراق پس از حمله گسترده موشکی شامگاه شنبه و در حال بررسی عواقب این حمله است.

سازمان تروریستیسنتکاموی همچنین اعلام کرد که در حال انجام معاینات و ارزیابی میزان آسیب مغزی تعدادی از نظامیان آمریکایی در حمله موشکی شامگاه شنبه به این پایگاه است.عین الاسد” است.

سنتکام وی در بیانیه‌ای مدعی شد که پدافند هوایی نیروهای آمریکایی مستقر در این پایگاه بیشتر موشک‌ها را رهگیری کرد، اما در این حمله یک سرباز عراقی مجروح شد.

در این بیانیه ادعا شده است: شبه نظامیان طرفدار ایران تعدادی راکت و موشک بالستیک به سمت پایگاه عین شلیک کردند.شیر آنها شلیک کردند و ما در حال ارزیابی خسارت هستیم.»

یک مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، در گفتگو با رسانه ها تایید کرد که ارتش این کشور در حمله بزرگ به پایگاه عین.شیر آنها در غرب عراق متحمل جراحات و خسارات درجات مختلفی شده اند.

کانال «فاکس نیوز» نیز از اصابت موشک به پایگاه عین خبر دادشیر هدف قرار گرفتند، از داخل عراق شلیک شدند.

شامگاه شنبه بود که گروه «مقاومت اسلامی عراق» با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله موشکی گسترده به محل استقرار اشغالگران آمریکایی را بر عهده گرفت. عین الاسد و تاکید کرد که به حملات خود علیه سربازان آمریکایی ادامه خواهد داد.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *