1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. عاملان سرقت ۵۰ تلفن همراه دستگیر…

عاملان سرقت ۵۰ تلفن همراه دستگیر شدند

عاملان سرقت ۵۰ تلفن همراه دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ حسین ترکیان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان و شکایت مال باخته به پلیس، موضوع حساسیت ویژه بر روی این موضوع قرار دارد. دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان. قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات تیم ویژه ای از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی در خصوص پرونده مذکور آغاز شد و در ادامه مشخص شد که سه سارق هستند که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت گوشی تلفن همراه شهروندان را از آنها گرفته اند. بشقاب ضربه می زنند و به سرعت از محل فرار می کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خاطرنشان کرد: کارآگاهان با بررسی اموال مالباختگان و با استفاده از اقدامات تخصصی، سارقان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آنها را در مخفیگاه هایشان دستگیر کردند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه تاکنون سارقان توسط 50 نفر از مالباختگان شناسایی و تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: شهروندان در مکالمه با تلفن همراه احتیاط کرده و در صورت برخورد با این سارقان خودداری کنند. با آنها درگیر شده و در اسرع وقت ظاهر و در صورت امکان شماره پلاک موتورسیکلت یا خودروی آنها را به پلیس اطلاع دهید و شماره سریال تلفن همراه آنها را یادداشت کنید تا در صورت سرقت قابل ردیابی باشد. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *