1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. آمادگی مطلوب استان اصفهان برای برگزاری…

آمادگی مطلوب استان اصفهان برای برگزاری انتخابات یازدهم اسفندماه

آمادگی مطلوب استان اصفهان برای برگزاری انتخابات یازدهم اسفندماه

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جننساری روز یکشنبه اول بهمن ماه در حاشیه سی و دومین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: این جلسه در راستای سلسله جلسات ستاد انتخابات استان اصفهان برگزار می شود. ستاد انتخابات استان با بررسی روند اجرای انتخابات و ارزیابی میزان آمادگی استان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه موضوع فناوری اطلاعات در انتخابات مورد بررسی ویژه قرار گرفت چرا که این موضوع نقش مهمی در برگزاری انتخابات دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: در این جلسه مدیران و مسئولان مخابرات استان نیز حضور داشتند و وضعیت استان در این خصوص بررسی شد.

جان نشانی افزود: در خصوص نقاط مختلف استان که دریافت تلفن همراه ضعیف است نیز تصمیم گیری شده است. گرفتن تبدیل شد.

وی با اشاره به اینکه فرماندار شهرستان لنجان نیز در این جلسه حضور داشت گزارشی از اقدامات انجام شده در این شهرستان برای برگزاری انتخابات ارائه کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: به همه اعضای ستاد انتخابات تاکید شد که تمامی امور مربوط به خود را در سطح شهرستان بررسی کنند و در صورت وجود مشکل سریعاً رفع شود.

جان نشانی ادامه داد: هفته گذشته در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه همایش مدیران استان با موضوع ویژه انتخابات برگزار شد. بر اساس گزارش ها، آمادگی استان برای برگزاری انتخابات مطلوب است و تلاش می کنیم حمایت ها را برای برگزاری شایسته انتخابات آینده تکمیل کنیم.

آمادگی شهرستان لنجان برای برگزاری انتخابات

حمیدرضا محمدی فشار فرماندار شهرستان لنجان نیز گفت: روند انتخابات در این شهرستان بر اساس تقویم و زمان بندی انتخابات پیش رفته است.

وی ادامه داد: تعیین شعب اخذ رای، پوشش ارتباطی پایدار شعب و تعیین عوامل اجرایی در شهرستان لنجان انجام شده است و فرمانداری در حال ثبت نام از عوامل اجرایی در شهرستان است.

فرماندار شهرستان لنجان گفت: امروز نیز گزارش کاملی را به ستاد انتخابات استان ارائه کردیم. خوشبختانه مشکل خاصی که مانع برگزاری انتخابات شود نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *