1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. جایگزین پژو پارس آماده تحویل به…

جایگزین پژو پارس آماده تحویل به مشتریان!

جایگزین پژو پارس آماده تحویل به مشتریان!

به گزارش اختاز نیوز، ایران خودرو بار دیگر محصول جایگزین پژو پارس را در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار می دهد. این خودرو در دور اول فروش از طریق سامانه یکپارچه فروش عرضه شد و متقاضیان نسبت به در اختیار گرفتن آن اقدام کردند.

سورن پلاس با موتور XU7P می تواند در این طرح فروش به متقاضیانی که از آبی های جاده ویژه پیامک دریافت کرده و اولویت تحویل خودرو به آنها در پاییز 1402 تعیین شده است، شرکت کند.

قیمت سورن پلاس با موتور XU7P در کارخانه حدود 460 میلیون تومان تعیین شده است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با واریز کل مبلغ و تکمیل مراحل ثبت نام خودروی مورد نظر خود را تا 90 روز کاری دیگر برای در اختیار گرفتن این خودرو تحویل بگیرند.

سورن پلاس با موتور XU7P فقط در رنگ سفید برای متقاضیان طرح فروش ویژه عرضه می شود.

البته ایران خودرو برای آن دسته از واجدین شرایطی که قادر به پرداخت مبلغ خودرو نیستند، امکان شرکت در طرح پیش فروش را نیز فراهم کرده است.

متقاضیان طرح پیش فروش می توانند 40 درصد قیمت خودرو را به حساب ایران خودرو واریز کرده و منتظر دریافت سورن پلاس با موتور XU7P در شهریور 1403 باشند.

این متقاضیان باید حدود 183 میلیون و 500 هزار تومان واریز کنند و خودروی خود را در مدت حدود 8 ماه از ایران خورو تحویل بگیرند.

نکته قابل توجه این است که اگر متقاضیان سورن پلاس با موتور XU7P را پیش خرید کنند، دست بیشتری برای انتخاب رنگ خودرو خواهند داشت.

این خودروساز مستقر در کیلومتر 14 قصد دارد تا Suren Plus را با موتور XU7P در چهار رنگ در سپتامبر 1403 در دسترس خریداران قرار دهد.

رنگ های سفید، مشکی، خاکستری متالیک و آبی سرمه ای رنگ هایی است که مدیران ایران خودرو برای پیش خریداران این خودرو در نظر گرفته اند.

سورن پلاس با موتور XU7P خودروی جایگزین پژو پارس خواهد بود و به نظر می رسد بازار خودرو باید کم کم خود را برای پذیرش این موضوع و خداحافظی با پژو پارس آماده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *