1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. همکاری و انسجام کشورهای اسلامی می‌تواند…

همکاری و انسجام کشورهای اسلامی می‌تواند ماشین جنایت رژیم صهیونیستی را متوقف کند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله سیدابراهیم رئیسی استوارنامه آقای دکتر را دریافت کرد. چارداکلیا» سفیر جدید بوسنی و هرزگوین روابط دو ملت را بر اساس نزدیکی و اعتقادات قلبی دو ملت تشریح و تصریح کرد: گسترش روابط و ارتقای سطح همکاری های ایران و بوسنی و هرزگوین به نفع هر دو کشور است. کشورها و ملت و امیدوارم جنابعالی در این راستا باشید. موفق باشید.

رئیس جمهور با اشاره به سابقه دشمنی استکبار با مردم بوسنی و هرزگوین گفت: اگر مداخله ای علیه مسلمانان صورت نگیرد، مانند آنچه امروز در سرزمین فلسطین شاهد آن هستیم، مسلمانان می توانند در کنار هم زندگی مسالمت آمیز داشته باشند، پس باید ایستاد. و در برابر این دشمنی ها و جنایات و قساوت ها مقاومت کرد.

رئیسی همچنین خاطرنشان کرد: 109 روز از آخرین دور جنایات رژیم صهیونیستی علیه مظلومان و مقتدر فلسطین در غزه و شهادت بیش از 25 هزار نفر که بیشتر آنها کودک و زن هستند می گذرد. جنایت، کشتار و نسل کشی رژیم صهیونیستی و حامیان آن.

“نیاز چارداکلیاسفیر بوسنی و هرزگوین همچنین با بیان اینکه مردم کشورش هیچ گاه کمک و حمایت جمهوری اسلامی ایران را در روزهای سخت خود فراموش نخواهند کرد، تصریح کرد: بوسنی و هرزگوین خواستار گسترش بیش از پیش روابط و همکاری های سازنده فیمابین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *