1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. تلاش رژیم صهیونیستی برای عبور از…

تلاش رژیم صهیونیستی برای عبور از بحران با ترورهای کور/ پاسخ سرسخت مقاومت در آینده

حسن هانی زاده در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت، با اشاره به حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به دمشق و شهادت پنج مستشار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه، اظهار کرد: اقدام اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به منطقه مسکونی. مازا در غرب دمشق، نقض آشکار حاکمیت دولت سوریه تلقی می شود و طبق قوانین بین المللی محکوم است.

وی افزود: این اقدام در حالی صورت گرفت که رژیم صهیونیستی در طول صد روز گذشته از عملیات طوفان الاقصی نتوانسته به پیروزی نظامی دست یابد.

یک کارشناس مسائل خاورمیانه تصریح کرد: شرایط رژیم صهیونیستی در فلسطین و غزه کاملاً ناپایدار است، زیرا این رژیم در جنگ صد روزه اخیر بیش از کشته شد. ۲۰۰۰ کشته و 7 هزار مجروح و 900 تانک مرکاوا نیز توسط این رژیم منهدم شد و مقامات صهیونیستی احساس می کنند جمهوری اسلامی ایران در مدیریت عملیات طوفان الاقصی نقش داشته است.

ترورهای کور ناشی از ضعف و لفاظی رژیم صهیونیستی است

وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی هر زمان که با بحران و بن بست داخلی مواجه می شود به سمت گسترش این بحران و حملات غیرمنطقی و ترورهای کور می رود و سعی در ترور مسئولان و شخصیت های تاثیرگذار در محور مقاومت دارد.

هانی زاده ادامه داد: حادثه تروریستی کرمان و همچنین ترور شخصیت ها در لبنان و سوریه ناشی از ناکامی نظامی و سیاسی این رژیم است. یقیناً جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به این اقدامات عجولانه عمل نخواهد کرد، اما در آینده انتقام سختی از رژیم صهیونیستی خواهد گرفت.

وی شرایط کنونی رژیم صهیونیستی را بسیار دردناک توصیف کرد و افزود: آثار شکست در ارتش رژیم صهیونیستی به طور کامل آشکار شده است. از سوی دیگر نیروی مقاومت انصارالله یمن ضربه مهلکی بر پیکر رژیم صهیونیستی وارد می کند زیرا تمامی کشتی های حامل سلاح برای رژیم صهیونیستی در تنگه هستند. باب المندب متوقف شده اند و این باعث ضعف ساختاری رژیم و ارتش آن شده است. به همین دلیل این ترورهای کور را ناشی از ضعف و تنبلی رژیم می دانند.

اقدامات رژیم صهیونیستی نمی تواند این رژیم را از باتلاق نجات دهد

یک کارشناس مسائل خاورمیانه حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر موساد در اربیل عراق را در کشتار مستشاران ایرانی در سوریه بی تاثیر ندانست و گفت: طبیعی است که ایران انتقام سختی از ایران گرفته است. حمله رژیم صهیونیستی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اربیل که منجر به کشته شدن تعدادی از افسران موساد شد در این موضوع بی تأثیر نیست، اما در هر صورت ایران حق دارد مراکز جاسوسی و توطئه علیه خود را نابود کند.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات رژیم صهیونیستی نمی تواند این رژیم را از باتلاقی که در آن گرفتار شده نجات دهد، بنابراین هرگونه اقدام علیه ایران و محور مقاومت در آینده با پاسخ سرسختانه محور مقاومت مواجه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *