1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. قیمت نهایی کیا K5 مشخص شد

قیمت نهایی کیا K5 مشخص شد

قیمت خودروی محبوب خارجی مشخص شد

به گزارش اختاز نیوز به نقل از اکو ایران، قیمت نهایی محصول محبوب کیا برای ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه فروش خودرو مشخص شد.

کیا K5 جدیدترین محصول این برند خودروسازی کره جنوبی است که در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی بارگذاری شد تا متقاضیان آن را در اختیار بگیرند.

پیش از این شرکت واردکننده محصولات کیا فروش کیا سونته را در سامانه کاپارچه آغاز کرده بود.

قیمت نهایی این محصول کیا موتورز برای متقاضیان ثبت نام شده دو میلیارد و 166 میلیون تومان اعلام شد.

همچنین کیا سلتوس در راه سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه شد. این SUV اولین حضور خود را در بازار خودرو ایران تجربه می کند. قیمت سلتوس برای متقاضیان دو میلیارد و 625 میلیون تومان اعلام شد.

این احتمال وجود دارد که اسپورتیج نیز پس از کیا K5 پشت سیستم یکپارچه فروش خودروهای وارداتی قرار گیرد.

کیا K5 در سال هایی که امکان ورود به کشور وجود داشت با نام کیا اپتیما در بازار خودرو حضور داشت. این خودروی سدان را می توان یکی از محبوب ترین خودروهای بازار خودرو نامید.

پیش بینی می شود متقاضیان نیز از کیا K5 استقبال کنند. البته این خودرو هنوز به بازار خودرو نرسیده و تنها در اختیار متقاضیانی است که قبلا برای خرید خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده بودند.

در صورت آغاز عرضه کیا K5 توسط شرکت واردکننده، این احتمال وجود دارد که با توجه به محدودیت در عرضه این محصول، کیا قیمت نجومی را در بازار تجربه کند. البته در صورت ادامه روند واردات خودرو به احتمال زیاد شاهد کاهش نمودار قیمت این خودرو در بازار خودرو خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *