1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. دنده عقب «تارا اتوماتV2» از کانال…

دنده عقب «تارا اتوماتV2» از کانال 900 میلیونی‌ها

به گزارش اگزتان نیوز؛ ارزیابی بازار حاکی از آن است که امروز سایپایی ها روز آرامی را سپری کردند و تنها دو خودرو افت قیمت داشتند و سایر محصولات نیز بدون تغییر قیمت داشتند.

به گفته فعالان بازار خودرو، سردرگمی قیمت ها در بازار باعث شده تا این روزها معامله در بازار به پایین ترین حد خود برسد و ظاهرا خریداران منتظر آخرین تغییرات بازار هستند تا با اطمینان وارد بازار خودرو شوند.

از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو، خبر خوش بینانه وزیر صمت بر این بازار اثر گذاشته است، امروز عباس علی آبادی وضعیت بازار خودرو رو به بهبود است و تولید خودروهای داخلی را افزایش خواهیم داد. آورده است

از طرفی امروز بازار خودرو با افزایش نرخ دلار رو به کاهش گذاشت اما ظاهرا بازار توجهی به این افزایش نداشت.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت «پژو 207 دنده ای»، «هایما اس 8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» بود. ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، در بازار امروز «پژو 206 دنده ای» 540 میلیون تومان قیمت داشت و نسبت به روز گذشته 10 میلیون تومان کاهش داشت. با این حال «هایما اس 8» امروز با کاهش 50 میلیونی در بازار یک میلیارد و 760 میلیون تومان قیمت داشت. ارزیابی بازار همچنین نشان می دهد که در بین خودروهای ایرانی، «تارا اتومات V2» با کاهش 18 میلیون تومانی 882 میلیون تومان قیمت خورد و از کانال 900 میلیون تومان بازگشت.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد که در میان پرطرفدارترین های ایران خودرو امروز، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» با 14 میلیون کاهش 896 میلیون تومان و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» 935 میلیون تومان قیمت گذاری شد. ، با کاهش 15 میلیونی. بررسی ها نیز نشان می دهد امروز «پژو 207 دنده ای» در بازار 695 میلیون تومان قیمت داشت و 5 میلیون کاهش داشت.

قیمت محصولات سایپا

از بین محصولات سایپا قیمت «شاهین جی»، «تیبا باکسر اس ایکس»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوئیک گیر آر»، «کوئیک گیر اس» و «ساینا گیر اس» ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، امروز «شاهین جی» در بازار ۶۶۲ میلیون تومان قیمت خورد و تغییری در قیمت نداشت. اما خانواده کویک امروز در بازار با نوسان قیمت گذاری شد و با این شرایط «دنده کویک آر» در بازار 395 میلیون تومان و «دنده کویک اس» در کانال 400 میلیونی با کاهش 6 میلیون تومانی عقب نشینی کردند. 394 میلیون تومان شد.

از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد که قیمت خانواده تیبا امروز تغییری نکرده و با این شرایط، «تیبا با صندوق دار» 380 میلیون تومان و «تیبا 2 معمولی» 375 میلیون تومان قیمت گذاری شد. بررسی بازار نیز نشان می دهد «ساینا دنده اس» امروز 400 میلیون تومان قیمت داشت و 5 میلیون افت داشته است.

اقتصاد 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *