1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. مقام نظامی یمن: نقاط هدف قرار…

مقام نظامی یمن: نقاط هدف قرار گرفته توسط آمریکا و انگلیس مواضع مهمی نبود؛ قبلا ده‌ها بار مورد حمله قرار گرفته بود / هیچ سلاح یا تجهیزات یا نیرویی در آنجا نبوده

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ایسنا: یک مقام نظامی گفت: تمام حملاتی که کشور را هدف قرار داد، مکان هایی بود که پیش از این ده ها بار هدف قرار گرفته بود.

این منبع نظامی یمنی به شبکه المیادین گفت: تمام حملاتی که دیشب کشور را هدف قرار داد، علیه مواضعی بود که ده ها بار مورد حمله قرار گرفته بودند و مواضع مهمی نبودند و سلاح، تجهیزات و نیرو در آنجا وجود نداشت.

این منبع نظامی یمنی افزود: تصاویر ماهواره ای آمریکا و هواپیماهای جاسوسی دشمن نتوانستند محل موشک های ضد کشتی را شناسایی کنند.

این اظهارات این مقام یمنی در پاسخ به بیانیه مشترک آمریکا، انگلیس، بحرین و سایر کشورها است که در حمله به 3 استان یمن، به طور مشخص ادعای “محل ذخیره سازی زیرزمینی” و مواضع مرتبط با موشک و نظارت را داشتند. توانایی ها. آنها ارتش یمن را هدف قرار دادند.

در بیانیه مشترک خود مدعی شده است: امروز ارتش آمریکا و انگلیس به دستور دولت متبوع خود و با حمایت استرالیا، بحرین، کانادا و هلند دور دیگری از حملات متناسب و ضروری را علیه 8 نفر انجام دادند. اهداف مرتبط با حوثی ها (انصارالله) در یمن». “

مقامات یمنی در واکنش به این حملات تاکید کردند که هدف تجاوزکارانه آمریکایی-بریتانیایی که توقف عملیات دریایی یمن است، «به دست نخواهد آمد».

رهبران یمن گفتند آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها باید بفهمند که ما در زمان واکنش هستیم و مردم ما تسلیم شدن را نمی‌دانند.

محمد علی الحوثی، یکی از اعضای ارشد شورای عالی سیاسی انصارالله یمن به المسیره گفت: تجاوزات آمریکا و انگلیس تلاش جدیدی برای جلوگیری از کمک یمن به غزه و توقف عملیات دریایی است که محقق نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *