1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. پاسخ معنادار رئیس صدا و سیما…

پاسخ معنادار رئیس صدا و سیما به کنایه‌های جناب خان

«جناب خان» یکی از مهمانان اختتامیه جشنواره تبلیغات تلویزیونی بود. این عروسک پس از مدت ها غیبت از روی آنتن که پس از تعطیلی برنامه خندوانه رخ داد، بار دیگر همزمان با شب یلدا به روی آنتن رفت و حالا به لطف ویژه ای به قاب تلویزیون بازگشته است. برنامه جام ملت های آسیا

به گزارش ایسنا، در بخشی از مراسم شب گذشته پیمان جبلی – رئیس صداوسیما – پشت تریبون حاضر شد و قبل از هر حرفی در پاسخ به طعنه های جناب خان مبنی بر عدم حضورش در آنتن، پاسخ داد: من هستم. از دیدن جناب خان بعد از یک سال خوشحالم. دیدم؛ اما جناب خان، یک سال پیش صحبت کردیم، نمی دانم شما کجا بودید، اما خوشحالم که امروز شما را اینجا می بینم.”

گفته های رئیس صداوسیما درباره گفتگوی یک سال پیش با «جناب خان»، به نظر می رسد بازگشت ویژه برنامه ای باشد که قرار بود همزمان با جام جهانی از تلویزیون ساخته شود. در آن دوره قرار بود «جناب خان» برای اولین بار در برنامه ای خارج از «خندوانه» روی آنتن برود که در نهایت این توافق اولیه به نتیجه نرسید و با صحبت های فعلی پیمان جبلی. ، گویا این موضوع را جناب خان تصمیم گرفته است. یا صداپیشه اصلی محمد بحرانی برگردد.

صداوسیما صاحب عروسک جناب خان است و تنها مشکل حضور این عروسک محبوب جلوی آنتن صداوسیما محمد بحرانی (صداپیشه) است. بحرانی در این مدت در شبکه های تلویزیونی ظاهر نشده بود. اکثر ما او را در شبکه های تلویزیونی خانگی و در برنامه های رئالیتی مانند «ساداتو» و «شب های مافیا» دیده ایم، اما با اراده ای که اخیرا صداوسیما صرف بازگشت چهره ها و سیاست درهای بازی کرده است. حالا برای تاثیرگذاری بیشتر، شاهد بازگشت تدریجی هنرمندان بوده ایم. می دانیم که جناب خان و بحرانی در یک محدوده هستند.

بر همین اساس زمانی که رئیس صداوسیما بار دیگر با سوالی درباره بازگشت سلبریتی ها به تلویزیون مواجه شد، برای چندمین بار تاکید کرد: همیشه گفته ام و باز هم تاکید می کنم که درهای صداوسیما به روی هنرمندان باز است، این الان حرف ما نیست و این حرف است ما از روز اول در را باز کردیم، در واقع رسانه ملی خانه هنرمندان است، هر همکاری که بخواهد به فرهنگ کشور کمک کند و به جامعه خدمت کند، ما در خدمت او هستیم، ما هیچ گاه این در را نبسته اند، البته نسبت به رسانه ملی نیز كوچك هایی وجود دارد كه شاید لازم نباشد، مدام در معرض پاسخگویی و پاسخگویی هستیم، اما در تعبیری مكرر و كلی همواره گفته ایم درب رادیو و تلویزیون به روی هنرمندان باز است.”

جبلی همچنین ترجیح داد درباره اخبار اخیر درباره بازگشت مهران مدیری به تلویزیون با یک سریال اظهار نظری نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *