1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. کاهش 20 میلیون تومانی قیمت دنا…

کاهش 20 میلیون تومانی قیمت دنا پلاس/ قیمت 206 بالا رفت

به گزارش اختاز نیوز: بررسی بازار خودرو نشان می دهد که امروز اکثر خودروهای داخلی بررسی شده در این گزارش تغییری در قیمت خود در بازار نداشتند و با این شرایط شاهد روزی آرام در بازار بودیم.

با نگاهی به جدول قیمت خودروهای داخلی می توان گفت بیشترین تغییرات قیمتی مربوط به محصولات گروه ایران خودرو بوده و پرطرفدارترین محصولات ایران خودرو با نوسان کاهشی راهی بازار شدند اما سایپایی ها آرامش بیشتری را در بازار تجربه کردند. .

اخبار متوالی درباره خودروهای وارداتی از یک سو و نوسانات صعودی قیمت دلار در روزهای اخیر از دیگر دلایلی است که باعث شد بازار خودرو شکل آرامی به خود بگیرد و با این شرایط شاهد عقب نشینی برخی خودروهای داخلی بودیم. در بازار.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت «پژو 207 دنده ای»، «هایما اس 8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» بود. ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، در بازار امروز «پژو 206 دنده ای» 545 میلیون تومان قیمت داشت و نسبت به روز گذشته 5 میلیون تومان افزایش داشت. اما «هایما اس 8» که روز گذشته 50 میلیون کاهش در بازار داشت، امروز در بازار یک میلیون و 760 هزار تومان تغییر نکرد. ارزیابی بازار نیز نشان می دهد که در بین خودروهای ایرانی، «تارا اتومات V2» امروز 2 میلیون و 880 میلیون تومان قیمت داشت.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد که در میان پرطرفدارترین های ایران خودرو امروز، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» با 6 میلیون کاهش 890 میلیون تومان و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» 915 میلیون تومان قیمت گذاری شد. ، با کاهش 20 میلیونی. همچنین بررسی ها نشان می دهد امروز «پژو 207 دنده ای» 695 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد و تغییری در قیمت نداشت.

قیمت محصولات سایپا

از بین محصولات سایپا قیمت «شاهین جی»، «تیبا باکسر اس ایکس»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوئیک گیر آر»، «کوئیک گیر اس» و «ساینا گیر اس» ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، امروز «شاهین جی» 660 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و 2 میلیون تومان کاهش را تجربه کرد. اما خانواده کویک امروز در بازار با نوسان قیمت گذاری شد و با این شرایط «دنده کویک آر» در بازار 395 میلیون تومان و «کویک دنده اس» با یک میلیون کاهش 393 میلیون تومان شد. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد که قیمت خانواده تیبا امروز تغییری نکرده و با این شرایط، «تیبا با صندوق دار» 380 میلیون تومان و «تیبا 2 معمولی» 375 میلیون تومان قیمت گذاری شد. بررسی بازار نیز نشان می دهد «ساینا دنده اس» امروز 400 میلیون تومان قیمت خورد و تغییری در قیمت نداشت.

اقتصاد 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *