رونق گردشگری روستایی در اولویت دولت سیزدهم

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بین المللی استانداری اصفهان، مهران زینلیان وی امروز سه شنبه سوم بهمن ماه در حاشیه جلسه ستاد سفر استانی گفت: این جلسه به میزبانی شهرستان برگزار می شود. تیرانا و کرون با حضور مدیران و مسئولین مرتبط در 9 شهرستان غرب استان تشکیل شد.

وی ادامه داد: رویکرد اصلی جلسات این است مرکز فرماندهی شناسایی مشکلات و چالش های نهادهای متولی در حوزه گردشگری و همبستگی مشاوره برای حل این مشکلات

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: ماکاران بودن ماه مبارک رمضان، نوروز و کنگره روز ملی شهدا در بهار سال آینده می تواند زمینه ساز یک نوروز شاد، معنوی و قرآنی باشد.

زینلیان وی افزود: در این راستا کمیته های مختلفی برای ایام نوروز وجود دارد ۱۴۰۳ مورد توجه قرار گرفته و تلاش می شود تا شاهد سفرهای ایمن، شاد و خاطره انگیز به استان اصفهان باشیم.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های مختلف آماده خدمت هستند مطابق با تجربیات خوب از سال ها در گذشته سعی داریم سفرهای نوروزی را در سراسر استان رشد دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در نوروز باید انتظار داشت ۱۴۰۳ حداقل 10 درصد افزایش سفرهای نوروزی را شاهد باشیم چون این استان در حوزه های مختلف گردشگری قرار دارد عالی استان های کشور است و سعی شده با فعالیت های انجام شده در زمینه زیرساخت های گردشگری مقصدی شایسته برای مسافران باشد.

زینلیان عنوان یک: در استان اصفهان بیش از 5 منطقه نمونه گردشگری با ظرفیت چند هزار وجود دارد هیچکس ما آن را داریم سال ها در گذشته در مدار خدمات نبودند و امید است با این ظرفیت شاهد رونق گردشگری در استان باشیم.

V با توجه گردشگری روستایی همچنین بیان کرد: در ماه های آینده 250 میلیارد تومان ماشین آلات در حوزه روستایی وارد استان اصفهان می شود و حمایت های مالی و تسهیلات قابل توجهی در راستای توسعه گردشگری روستایی در دولت سیزدهم در نظر گرفته شده است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *