1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. شمار شهدای غزه به ۲۵ هزار…

شمار شهدای غزه به ۲۵ هزار و ۷۰۰ نفر رسید

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ایرنا: وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در 24 ساعت گذشته 24 قتل در نوار غزه انجام داده است.

این وزارتخانه اعلام کرد در این 24 ساعت 210 فلسطینی شهید و 386 نفر دیگر مجروح شدند.

وزارت بهداشت غزه همچنین اعلام کرد که از آغاز تجاوز به نوار غزه از 7 اکتبر تاکنون 25 هزار و 700 نفر شهید و 63 هزار و 740 نفر زخمی شده اند.

جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه در حالی به صد و دهمین روز خود رسیده است که این رژیم با سردرگمی کامل به کشتار مردم بی دفاع غزه ادامه داده و از سوی کشورهای جهان تحت پیگرد و محکومیت قرار گرفته است.

این در حالی است که 110 روز از آغاز جنگ غزه و ضربه مهلکی که “عملیات طوفان الاقصی” به رژیم اسرائیل وارد کرد می گذرد و این رژیم و آمریکا در این رویارویی علیرغم جنایات و ظلم های فراوان، درگیر شدند. هرگز نمی تواند ابتکار عمل یا از اثرات ضربه را به دست بگیرد. اولی که خوردند کم شد اما در چند نوبت ضربات موثرتری از حزب الله لبنان، انصارالله یمن و مقاومت عراق و سوریه به ویژه مقاومت شجاعانه غزه خوردند.

این در حالی است که نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان نالایق ترین و خودشیفته ترین رهبر 75 سال گذشته شناخته می شود و گزارش های متعددی از اختلافات شدید سران این رژیم به دلیل این بی کفایتی و اهداف متضاد رژیم صهیونیستی به گوش می رسد. جنگ در غزه

7 اکتبر 2023 یک روز ویژه در تاریخ معاصر جهان و به ویژه در تاریخ منطقه غرب آسیا است. عملیات طوفان الاقصی این روز را بیش از هر روز دیگری در تاریخ مقاومت فلسطین در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی برجسته کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *