1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. بارش برف و باران و وجود…

بارش برف و باران و وجود مه در محورهای مواصلاتی استان اصفهان / به نکات ایمنی توجه کنید

بارش برف و باران و وجود مه در محورهای مواصلاتی استان اصفهان / به نکات ایمنی توجه کنید

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علی مولوی گفت: به دلیل بارش برف و باران و وجود مه در محورهای مواصلاتی شهرستان سمیرم و وزش باد شدید در اکثر جاده ها به ویژه محورهای شرقی استان و کاهش دید رانندگان. شهروندانی که قصد تردد در این جاده ها را دارند تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و به توصیه های ماموران پلیس راه مستقر در مسیر توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: با توجه به دید ضعیف رانندگان در هوای مه آلود، مردم باید از روشن و ایمن بودن فلاشرها، مه شکن ها و چراغ های کم خودروهای خود اطمینان حاصل کنند و به جلوی وسیله نقلیه خود توجه کنند تا فرصت ایجاد کنند. یک تصمیم و واکنش مناسب در موقعیت ها. ماشین جلویی را ناگهان متوقف کنید.

رئیس پلیس راه استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه رانندگی در شرایط بارانی به دلیل محدودیت دید و لغزنده بودن معابر و معابر خطرناک و روزهای بارانی و برفی از پرحادثه ترین روزهای رانندگی در سال است. برای جلوگیری از این امر برای رانندگان ضروری است. قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید و آنها را رعایت کنید.

سرهنگ مولوی با اشاره به بارش برف و باران در برخی از محورهای مواصلاتی استان خاطرنشان کرد: رانندگی با سرعت مطمئنه برای سفر ایمن ضروری است و مردم باید بدانند لغزنده بودن جاده به راحتی کنترل خودرو را از دست راننده می گیرد.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *