1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. افزایش 10 میلیون تومانی قیمت تیبا…

افزایش 10 میلیون تومانی قیمت تیبا هاچ بک/ قیمت کوییک پایین آمد

به گزارش اگزتان نیوز؛ به گفته فعالان بازار خودرو، سایپایی ها در روزهای اخیر روند کندی در بازار داشتند و امروز اکثر محصولات سایپا بدون تغییر راهی بازار شدند اما برخی دیگر با رشد قیمت مواجه شدند.

برخی از فعالان بازار خودرو تداوم رشد نرخ دلار در روزهای اخیر را یکی از دلایل رشد قیمت می دانند اما برخی دیگر بی نظمی در بازار را دلیل این تغییرات می دانند.

بر اساس رصد بازار می توان گفت امروز «تیبا هاچ بک EX» 10 میلیون افزایش داشته و بیشترین رشد قیمت را تجربه کرده است. از سوی دیگر «پژو 207 دنده ای» با افزایش 15 میلیونی دوباره وارد کانال 700 میلیونی شد و «شاهین جی» افزایش 4 میلیونی را تجربه کرد.

قیمت محصولات سایپا

از بین محصولات سایپا قیمت «شاهین جی»، «تیبا باکسر اس ایکس»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوئیک گیر آر»، «کوئیک گیر اس» و «ساینا گیر اس» ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت کتاب، امروز «شاهین جی» 664 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و رشد 4 میلیون تومانی را تجربه کرد. اما خانواده کویک امروز در بازار با نوسان قیمت گذاری شد و با این شرایط «دنده کویک آر» 390 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و کاهش 5 میلیونی را تجربه کرد و «کویک دنده اس» در بازار ماندگار شد. بدون تغییر 393 میلیون تومان. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد که خانواده تیبا امروز رشد و نزول قیمتی را تجربه کردند که با این شرایط، تیبا جعبه دار 380 میلیون تومان و تیبا 2 نرمال 385 میلیون تومان قیمت خورد و قیمتی را تجربه کرد. رشد 10 میلیونی . بررسی بازار نیز نشان می دهد «ساینا دنده اس» امروز 400 میلیون تومان قیمت خورد و تغییری در قیمت نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *