1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. آماده‌باش کامل فرودگاه‌های کشور به‌دنبال بارش‌ها

آماده‌باش کامل فرودگاه‌های کشور به‌دنبال بارش‌ها

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور در پی هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دما و احتمال بارش برف در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، مازندران، تهران، آذربایجان غربی، کردستان، چهارمحال، بختیاری. و خوزستان تمامی فرودگاه های این مناطق برای مقابله با هر بحرانی در حالت آماده باش هستند.

اگرچه مدیران و متخصصان فرودگاه تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات باکیفیت در این شرایط آب و هوایی انجام می دهند، اما با توجه به سرمای هوا، یخبندان، بارش برف، کاهش دید، ریزش بهمن، کولاک و احتمال تغییر در برنامه پروازها، مسافران باید از مبدأ به فرودگاه ها تماس بگیرند. 199 و از آخرین وضعیت پروازها مطلع شوید.

روابط عمومی شرکت ناوبری هوایی و فرودگاه های ایران که به طور مرتب وضعیت فرودگاه ها و پروازها را رصد می کند، آخرین اخبار در این زمینه بار به اطلاع مردم شریف کشورمان خواهد رساند.

بر اساس بر اساس این گزارش، تشدید فعالیت سامانه بارشی خطراتی از جمله اختلال در ناوگان حمل و نقل، کاهش دید، ریزش بهمن، کولاک برف و بارش شدید برف، مه و کولاک برف و ریزش بهمن در مناطق کوهستانی را در پی خواهد داشت. .

سازمان هواشناسی به پرهیز از سفر به ویژه در گردنه‌های برف‌گیر، پرهیز مطلق از کوه‌نوردی و کوچ عشایر توصیه کرده است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *