1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. تأیید صلاحیت ۴۹ داوطلب دیگر انتخابات…

تأیید صلاحیت ۴۹ داوطلب دیگر انتخابات مجلس در استان اصفهان

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، مهدی سلیمانی ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع)آ)بیان کرد: در مرحله دوم نظر شورای نگهبان اعلام می شود با توجه احراز صلاحیت نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات شورای اسلامی، ۴۹ نفر دیگر به نامزدهای تایید صلاحیت شده استان اصفهان اضافه شدند.

وی ادامه داد: در مرحله اول 32 نفر و اکنون 49 نفر دیگر مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفتند. پیش از این تعداد داوطلبان واجد شرایط در استان اصفهان 492 نفر بود که به 573 نفر افزایش یافت.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان ضمن اشاره به تفکیک حوزه های انتخابیه مردم مصوب شورای نگهبان که اخیرا تایید صلاحیت شده اند، گفت: 24 نفر در حوزه انتخابیه اصفهان هستند. جرقویهکوهپایه ها، نسخه و هرندیک نفر از حوزه انتخابیه نایین خوروبیابانکیک نفر از حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران و کرونیک نفر از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل 2 نفر از حوزه خمینی شهر، 1 نفر از حوزه انتخابیه شاهین شهر، 2 نفر از حوزه انتخابیه شهرضا، 1 نفر از حوزه انتخابیه گلپایگان، 2 نفر از حوزه انتخابیه لنجان، 5 نفر از حوزه انتخابیه سمیرم، 2 نفر از حوزه انتخابیه گریستن6 نفر از حوزه فلورجان و یک نفر از حوزه نطنز هستند.

سلیمانی تصریح کرد: تا 19 بهمن که آخرین مهلت شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت همه داوطلبان است، احتمالاً با تایید صلاحیت تعدادی دیگر از کاندیداهایی که در مرحله بررسی صلاحیت تایید نشده یا احراز صلاحیت نشده اند. توسط هیأت نظارت استان با همکاری هیأت نظارت مرکزی. مواجه خواهیم شد

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *