1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. تیراندازی در تجمع سرمایه‌گذاران الماس‌ خودروی…

تیراندازی در تجمع سرمایه‌گذاران الماس‌ خودروی تاکستان / یک‌ نفر کشته و ۱۶ نفر زخمی شدند

تیراندازی در تجمع سرمایه‌گذاران الماس‌ خودروی تاکستان / یک‌ نفر کشته و ۱۶ نفر زخمی شدند

سید جمال الدین حسینی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت در قزوین از فوت یکی از مالباختگان شرکت پیش فروش خودرو الماس این شهرستان در پی تجمع عصر جمعه مالباختگان خبر داد و اظهار داشت: در پی تماس غیرقانونی یکی از مالباخته ها. صفحات مجازی اینستاگرام برای تجمع اعتراضی ساعت 21 روز جمعه (دیشب) مقابل درب منزل یکی از عوامل الماس خودرو برگزار شد.

وی افزود: در دقایق پایانی این تجمع یکی از عوامل و کارکنان این شرکت با اسلحه شکاری به سمت تجمع کنندگان تیراندازی کرد که بر اثر این تیراندازی 16 نفر مجروح و یکی از تجمع کنندگان کشته شد.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: در میان مجروحان، عوامل پلیس و رهگذران و البته با تلاش نیروی انتظامی نیز حضور داشتند. لطفا عامل تیراندازی به مردم در کمتر از یک ساعت دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش به گزارش میهن تجارت، شهرستان تاکستان به دلیل تشکیل شرکت های غیرقانونی پیش فروش خودرو مفصل ترین رضایت آنها خودروی طراوتنوین (معروف به غفاری) چند سالی است که درگیر پرونده ها بوده است. چند جانبه در همین حوزه است که با ورود دستگاه قضایی به بخشی از مطالبات مردم در این حوزه پاسخ داده شده است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *