1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. اخبار جدید آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳…

اخبار جدید آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳ آموزش و پرورش + تاریخ مهلت ثبت نام

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، وزیر آموزش و پرورش اول بهمن ماه 1402 از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب 72 هزار معلم در اسفندماه سال جاری خبر داد و اعلام کرد که بیشترین جذب در تاریخ کشور به این ترتیب انجام می شود. برگزاری این آزمون استخدامی در سال 1402.

البته کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش مشکلی است که تاکنون برای رفع آن برگزار شده است. نیروهای مختلف از جمله گروه ابتدایی، گروه دبیر، هنرجویان و گروه تربیت بدنی در آموزش و پرورش به کار گرفته می شوند. البته تلاش مشترک وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور استخدامی این است که آزمون سال آینده تا قبل از اسفند برگزار شود و این اداره کل حداکثر تا خردادماه تکمیل آن به پایان برسد تا پس از یک دهه برای اولین بار آموزش ها انجام شود. قبل از ورود به کلاس می توان انجام داد.

متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته های شغلی معلمی، دبیری و دانشجوی هنر سال 1403 از روز دوشنبه نهم لغایت امروز شنبه چهاردهم بهمن ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. با شروع ثبت نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود. برای مشاغل معلمی در روز جمعه 27 اسفند 1402 و برای مشاغل دبیری و هنرجویان در روز جمعه 28 اردیبهشت 1403 برگزار می شود.

همچنین با توجه به محدودیت زمانی، به متقاضیان توصیه می شود در مهلت اعلام شده در آزمون مذکور شرکت کنند به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org برو ثبت نام کن

اطلاعیه جدید وزارت آموزش و پرورش برای زمان استخدام در سال 1403

سازمان سنجش از ثبت نام آزمون استخدامی سال 1403 از طریق سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org همچنین با توجه به اعلام نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1402 برای مشاغل معلمی، دبیری و هنرآموز در سال 1402 انجام می شود. داوطلبانی که در این آزمون ها پذیرفته نشدند و سایر داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ می توانند تا پایان امروز ثبت نام کنند.
همچنین وزارت آموزش و پرورش به نیروهای خرید خدمات آموزشی برای سال تحصیلی 1403-1404 توصیه کرد با توجه به مجوز استخدامی سال 1403 و ایجاد ظرفیت جذب و قرارداد استخدامی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 ثبت نام کنند.
آزمون مشاغل معلمی روز جمعه 27 اسفند 1402 و مشاغل دبیری و هنرآموزی در روز جمعه 28 اردیبهشت 1403 برگزار می شود.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *