1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. ۷۶۸ پروژه عمرانی در دهه فجر…

۷۶۸ پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در استان اصفهان کلنگ زنی و به بهره‌برداری خواهد رسید

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهران زینلیان اظهار کرد: در ایام الله دهه فجر امسال 67 پروژه راه اندازی و 701 پروژه به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: شهرستان های لنجان با 17 پروژه، شهرستان فلورجان با 8 پروژه و شهرستان نجف آباد با 6 پروژه بیشترین تعداد طرح های وجین در استان را در ایام دهه فجر خواهند داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: 75 پروژه در شهرستان فریدن، 73 پروژه در شهرستان تیران و کرون، 51 پروژه در شهرستان نجف آباد، 50 پروژه در شهرستان لنجان و 49 پروژه در شهرستان کاشان با اعتباری بالغ بر ۷۲۳۵ میلیارد تومان. تبدیل شد.

وی با اشاره به پروژه های شهرداری ها در استان خاطرنشان کرد: شهرداری لنجان 12 پروژه، شهرداری برخوار 5 پروژه و نجف آباد 3 پروژه را اجرا می کنند.

زینلیان افزود: 32 پروژه قابل افتتاح در شهرداری نجف آباد، 23 پروژه در شهرداری کاشان و 17 پروژه در شهرداری لنجان به بهره برداری می رسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در خصوص پروژه های دهیاری های استان گفت: دهیاری های شهرستان فلورجان با 8 پروژه، شهرستان ورزنه با 4 پروژه و شهرستان نجف آباد با 3 پروژه بیشترین روستایی را خواهند داشت. مناطق استان به ترتیب.

زینلیان ادامه داد: همچنین 70 پروژه در شهرستان فریدن، 22 پروژه در شهرستان ورزنه و 21 پروژه در شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری می رسد.

وی گفت: در بین دستگاه های اجرایی استانی وزارت کشور با آغاز به کار 58 پروژه و افتتاح 358 پروژه، بیشترین تعداد طرح های آغاز و راه اندازی استان به دهه مبارک فجر اختصاص یافته است.

زینلیان در ادامه افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده پروژه های مذکور با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهرستان ها افتتاح می شود.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *