1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی…

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳ آموزش و پرورش + اصلاحات دفترچه

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، وزیر آموزش و پرورش اول بهمن ماه 1402 از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب 72 هزار معلم در اسفندماه سال جاری خبر داد و اعلام کرد که بیشترین جذب در تاریخ کشور به این ترتیب انجام می شود. برگزاری این آزمون استخدامی در سال 1402.

البته کمبود نیرو در آموزش و پرورش مشکلی است که تاکنون برای رفع آن آزمون های متعددی برای جذب نیرو در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار شده است و طبق پیش بینی های اولیه در سال آینده 72 هزار نفر در آموزش و پرورش جذب خواهند شد. ، حدود 72000 نفر در تست های مختلف. استخدام اعم از گروه ابتدایی، گروه معلم، هنرجویان، گروه آموزشی و تربیت بدنی در آموزش و پرورش به کار گرفته می شود، البته تلاش مشترک وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور استخدامی برگزاری آزمون سال آینده تا قبل از اسفندماه است. و حداکثر قسمت تکمیلی آن. تا پایان خرداد ماه تا برای اولین بار پس از یک دهه آموزش قبل از ورود به کلاس انجام شود.

متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته های شغلی معلمی، دبیری و دانشجوی هنر سال 1403 از روز دوشنبه نهم لغایت امروز شنبه چهاردهم بهمن ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. با شروع ثبت نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود. برای مشاغل تدریس در روز جمعه 27 اسفند 1302 و مشاغل دبیری و هنرآموز در روز جمعه 28 اردیبهشت 1403 برگزار می شود.

همچنین با توجه به محدودیت زمانی، متقاضیان پیشنهادی باید در مهلت اعلام شده به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اطلاعیه جدید وزارت آموزش و پرورش برای آزمون استخدامی 1403

سازمان سنجش اعلام کرد که ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ از طریق سایت این سازمان انجام می شود، همچنین با توجه به اعلام نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ مشاغل. تدریس، دبیر و دانشجوی هنر در سال 1402; داوطلبانی که در این آزمون ها پذیرفته نشدند و سایر داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش 1403 می توانند تا پایان امروز ثبت نام کنند.
همچنین وزارت آموزش و پرورش به نیروهای خرید خدمات آموزشی برای سال تحصیلی 1403-1404 توصیه کرد با توجه به مجوز استخدامی سال 1403 و ایجاد ظرفیت جذب و قرارداد استخدامی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 ثبت نام کنند.
آزمون مشاغل معلمی روز جمعه 27 اسفند 1402 و مشاغل دبیری و هنرآموزی در روز جمعه 28 اردیبهشت 1403 برگزار می شود.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز مهلت ثبت نام دارند پس با نشریه همراه باشید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش در نهم بهمن 1402 اصلاحات دستورالعمل مشاغل معلمی، معلمی و هنرآموز را در سال 1403 منتشر کرد.

متقاضیان می توانند به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی مراجعه کنند www.sanjesh.org با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و این اصلاحیه مراجعه و ثبت نام کنید.

سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون استخدامی مشاغل معلمی، معلمی و کارآموز وزارت آموزش و پرورش در سال 1403 را تمدید کرد و بر این اساس داوطلبان تا امروز مهلت دارند تا ثبت نام کنند.

همچنین سری دوم اصلاحات این دستورالعمل منتشر شد که بر اساس آن داوطلبانی که ثبت نام خود را به پایان رسانده اند می توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

داوطلبان برای ثبت نام یا ویرایش اطلاعات به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند www.sanjesh.org بازدید کنید.

بر اساس اصلاحیه اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که قبلاً برای ثبت نام اقدام کرده اند می توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت نام نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

الف) اصلاحات در متون دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون:

توضیحات مندرج در قسمت پنجم، مراحل و شرایط ثبت نام (صفحه 42) به شرح زیر اصلاح می شود:

ملاک تاریخ فراغت از تحصیل تاریخ درج شده در متن گواهی موقت یا دانشنامه و در رابطه با اتمام دوره اجباری خدمت تاریخ درج شده در قسمت پایان خدمت پایان خدمت می باشد. کارت

همچنین در خصوص معافیت دائم تاریخ درج شده در قسمت صدور کارت معافیت دائم دو (2) ماه پس از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی می باشد.

ب) تبصره مربوط به شرایط صلاحیت تحصیلی:
تبصره زیر به الزامات رشته های تحصیلی مجاز شغل معلمی اضافه می شود:

«حافظان پایه های 1 تا 5 قرآن کریم به شرط داشتن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا داشتن مدرک تحصیلی سطح 2 و بالاتر حوزوی».

سی) اصلاحات مربوط به مشاغل محلی در اطلاعیه اصلاحیه های راهنما آمده است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *