1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. اطلاعیه مهم برای متقاضیان خودرو/ تقلای…

اطلاعیه مهم برای متقاضیان خودرو/ تقلای ایران خودرو برای جذب مشتری برای این محصول

اطلاعیه مهم برای متقاضیان خودرو/  تقلای ایران خودرو برای جذب مشتری برای این محصول

به گزارش اختزنیوز به نقل از اکو ایران، دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک آپشنال و سورن پلاس با موتور XU7P دو خودروی عرضه شده توسط ایران خودرو به جای دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک هستند.

بر اساس اطلاعیه ای که ایران خودرو برای دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک منتشر کرده است و مخاطبان آن متقاضیانی هستند که در دور اول فروش محصولات خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو برای این خودرو ثبت نام کرده اند. آبی های جاده ویژه دیگر قصد تولید دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک را ندارند و بی سر و صدا این خودرو را روانه موزه کرده اند.

به عنوان مدل آپشنال این خودرو جایگزین دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک می شود. بررسی قیمت کارخانه مدل آپشنال دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک نشان می دهد که قیمت این مود حدود 147 میلیون تومان از مدل معمولی آن گرانتر است.

پیش از این متقاضیان برای دریافت دانا با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک از کارخانه باید حدود 545 میلیون تومان هزینه می کردند، این در حالی است که مدل آپشن همین خودرو در کارخانه نزدیک به 692 میلیون تومان قیمت دارد.

ایران خودرو در نظر دارد تا دنا پلاس را با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک آپشنال در شهریور و مهر سال آینده در اختیار متقاضیان مدل معمولی این خودرو قرار دهد.

متقاضیانی که قصد تحویل دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک آپشن در شهریور 1403 را دارند باید نزدیک به 346 میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. این پیش پرداخت 50 درصد قیمت فعلی این خودرو می باشد.

سایر متقاضیانی که قصد خرید مهر ماه ماه دنا اتوماتیک آپشنال را دارند باید بیش از 311 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت به آبی های جاده ای ویژه ارائه دهند. پیش پرداخت اعلام شده 45 درصد قیمت نهایی فعلی این محصول ایران خودرو می باشد.

دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک آپشنال در شهریور و مهر سال آینده در 6 رنگ تحویل متقاضیان می شود.

ایران خودرو 6 رنگ سفید، آبنوس مکنده، خاکستری متالیک، آبی سرمه ای، نقره ای تیتانیوم و نقره ای متالیک را در اختیار متقاضیان قرار داد.

تخمین زده می شود این اقدام ایران خودرو با نارضایتی ثبت نام کنندگان دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک عادی شود. بنابراین برای اینکه تا حدودی دل این متقاضیان را به دست بیاوریم، سورن پلاس با موتور XU7P نیز به فروش می رسد. فوری به عنوان خودروی جایگزین به متقاضیان ارائه می شود. قیمت سورن پلاس با موتور XU7P نزدیک به 459 میلیون تومان است.

ایران خودرو قول داده است که ظرف 90 روز این خودرو را به متقاضیان تحویل دهد. سورن پلاس با موتور XU7P در دو رنگ سفید و مشکی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

با توجه به اینکه ایران خودرو در بسیاری از طرح های فروش سورن پلاس با موتور XU7P را به عنوان خودروی جایگزین در اختیار متقاضیان قرار داده است، به نظر می رسد این خودروساز به دنبال مشتری برای این محصول است.

باید منتظر ماند و دید ثبت نام کنندگان دنا پلاس با موتور توربوشارژ و گیربکس اتوماتیک معمولی تا چه حد از دو خودروی عرضه شده ایران خودرو به جای خودروی مورد نظر خود استقبال می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *