1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. برنامه‌ریزی کره جنوبی درباره ETF‌های بیت…

برنامه‌ریزی کره جنوبی درباره ETF‌های بیت کوین

به گزارش به گزارش میهن تجارت:


رئیس سرویس نظارت مالی کره جنوبی قصد دارد در جلسه ای با رئیس SEC درباره بودجه ارزهای دیجیتال بحث کند.به گزارش به گزارش میهن تجارت، لی بوک هیون، رئیس سرویس نظارت مالی کره جنوبی، قصد دارد اواخر سال جاری میلادی به آمریکا سفر کند. هدف از این سفر گفتگو با گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) است. موضوع اصلی جلسه تمرکز بر صنعت ارزهای دیجیتال، به ویژه ETF های بیت کوین کش خواهد بود.

مدیر لی ضمن اعلام برنامه کاری خود برای سال 2024 در دفتر مرکزی خدمات نظارت مالی در منطقه Yeouido سئول، از قصد خود برای بازدید از بازارهای مالی پیشرفته، از جمله نیویورک، در سه ماهه دوم خبر داد. هدف از این سفرها بررسی اقداماتی مانند ETF بیت کوین نقطه ای است.

وی در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران، نشست برنامه ریزی شده با گنسلر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار را تایید کرد و بر محورهای اصلی جلسه تاکید کرد. او گفت: «من امسال با گری جنسلر، رئیس SEC ملاقات می‌کنم و قرار است روی مواردی مانند نگرانی‌ها در مورد دارایی مجازی و ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای تمرکز کنیم. لی بر اهمیت تاثیر سیاست های SEC بر جهان تاکید کرد و گفت: “اکنون، تاثیر سیاست SEC بر جهان مهم است.”

اخبار روزافزون در مورد ETF های بیت کوین در آسیا

رهبران صنعت در آسیا، به ویژه در هنگ کنگ، به دنبال تایید تاریخی اولین ETF های نقطه ای در ایالات متحده، فعالانه در حال بررسی محصولات مشابه ارزهای دیجیتال هستند.

همانطور که قبلاً گزارش شده است، بیش از ده ها ارائه دهنده صندوق در حال مذاکره با کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) برای تدوین استراتژی برای راه اندازی ETF بیت کوین نقطه ای هستند.

این رویکرد فعالانه توسط بازارهای مالی آسیا، پذیرش و علاقه سازمانی فزاینده به ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد. این می تواند نشانه ای از تغییر احتمالی به سمت سرمایه گذاری قانونی ارزهای دیجیتال باشد.

مذاکرات برنامه ریزی شده مدیر لی با SEC یک لحظه کلیدی برای همکاری بین المللی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال و ادغام گسترده دارایی های دیجیتال در بازارهای مالی است. بر اساس این اخبار، نتایج این گفتگوها می تواند تأثیرات گسترده ای بر آینده ETF های بیت کوین و صنعت ارزهای دیجیتال در سراسر جهان داشته باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *