1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. راهپیمایی ٢٢ بهمن با امنیت کامل…

راهپیمایی ٢٢ بهمن با امنیت کامل برگزار شد

راهپیمایی ٢٢ بهمن با امنیت کامل برگزار شد

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، «سید مجید میرا احمدیوی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال در سراسر کشور بدون مشکل امنیتی برگزار شد، تصریح کرد: شاهد حضور باشکوه تری مردم در تمامی استان ها نسبت به سال گذشته بودیم که این حضور با روند افزایشی همراه بود.

به گفته وی، در استان های سیستان بلوچستان، کردستان و خوزستان و سایر استان ها مردم با مشارکت بیشتری در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و درصد افزایش پس از جمع بندی از سوی مسئولان اعلام می شود.

راهپیمایی با امنیت کامل برگزار شد

میرا احمدی وی تصریح کرد: بر خلاف تمام دغدغه هایی که جریان های ضد انقلاب بعد از حادثه تروریستی کرمان برای مردم تلاش کردند، مردم همیشه در صحنه انقلاب بدون آن هستند. به هیچ وجه آنها با شکوه و عظمت بیشتری در راهپیمایی امسال شرکت کردند که نوید مشارکت پرشور و چشمگیر مردم در انتخابات آتی را می دهد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت مورد مشکوکی از سوی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی شده است، گفت: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی تلاش های شبانه روزی و اقدامات گسترده و پیشگیرانه انجام دادند. و تمامی عناصر احتمالی که ممکن بود با جنبش های تروریستی مرتبط باشند تحت نظر و کنترل بودند.

یکی از اعضای گروه تروریستی داعش در مرز عراق به هلاکت رسید

وی همچنین خبر داد شب گذشته یکی از عناصر تروریستی داعش هنگام ورود از مرز عراق به داخل کشور در درگیری مسلحانه گرفتار شد.

میرا احمدی وی خاطرنشان کرد: باید از سربازان گمنام امام زمان که با هوشیاری و تسلط کامل اوضاع را کنترل کردند و به صورت شبانه روزی اقدامات گسترده ای انجام دادند تجلیل کرد. وزیر کشور و شورای تامین به صورت مستمر جلساتی را تشکیل دادند و وظایف هر سازمان را مشخص کردند و مستمر آن را رصد و کنترل کردند و با تلاش و هوشیاری مردم تاکنون هیچ مشکل امنیتی از مرز تا عمق نداشته ایم. کشور .

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *