1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. پزشک اوباما: اوضاع بایدن روز به…

پزشک اوباما: اوضاع بایدن روز به روز بدتر می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ایسنا: این اظهارات را رونی جکسون، پزشک سابق کاخ سفید پس از آن بیان کرد که رابرت هور، بازپرس ویژه رسیدگی به سوء استفاده بایدن از اسناد طبقه بندی شده، گفت که بایدن مردی دلسوز، خوش نیت و سالخورده با حافظه ضعیف است.

به گزارش فاکس نیوز، جکسون گفت: این اظهارات بازرس ویژه به مسائلی اعتبار می دهد که بسیاری از ما درباره آن می دانیم. من این را از زمانی گفته ام که بایدن نامزد میهن تجارتات ریاست جمهوری بود.

پزشک اوباما همچنین افزود: به فیلم هایی که بایدن معاون اوباما بود برگردید و آنها را با وضعیت فعلی او مقایسه کنید. او همان فرد نیست. او مسائل جدی دارد. خیلی وقته اینو میگم. حالا گزارش ها این را می گوید.

جکسون ادامه داد: بایدن از نظر شناختی برای فرماندهی نیروهای عمومی مناسب نیست و این برای ما مشکل ساز خواهد شد. این یک مسئله جدی امنیت ملی است. این همیشه یک مسئله امنیت ملی بوده است، اما این یک مسئله امنیت ملی است که روز به روز بدتر می شود.

وی خاطرنشان کرد: جدای از حافظه و هوش بایدن، معتقدم این گزارش تایید می کند که از دولت برای اهداف سیاسی استفاده شده است. همه به دنبال کوبیدن ترامپ برای اهداف سیاسی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *