1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. بازآماد ۱۱ فروند هواپیمای شکاری و…

بازآماد ۱۱ فروند هواپیمای شکاری و ترابری

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، یازده فروند هواپیمای شکاری و ترابری نیروی هوایی (3 PC6، ۴فروند سوخو 24، یک هواپیما ایلیوشین و 3 فروند هواپیمای C130) در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز، توسط کارشناسان و نخبگان این پایگاه هوایی با حضور امیر سرتیپ پاسدار واحدی، مجددا آماده و به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش ملحق شدند.

سردار سرتیپ حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران وی در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از زحمات کادر فنی و تخصصی این پایگاه گفت: بسیار خوشحالم که در جمع شما مردانی هستم که با وجود کمبودها و تحریم ها کار خوبی انجام دادند. شما آقایان ثابت کردید که پای انقلاب و رهبری ایستادید.

وی با اشاره به اینکه دلاورمردان نیروی هوایی در هشت سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت کارنامه خوبی داشته اند، افزود: تیزپروازان خلبانان و جوانان این نیرو به دشمن اینچنین شستند. در روزهای اول جنگ با انجام عملیات های متعدد و متفاوت. که خیلی زود متوجه اشتباه محاسباتی خود شد. این کارها توسط دستان توانمند شما متخصصین متعهد انجام شده است، دستان همه شما را با افتخار می بوسم. چون تو مردان غیور شما ثابت کردید که سرباز مخلص و پشتیبان ولایت هستید.

وحیدی با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: دشمن در تلاش است تا انتخابات را ضعیف جلوه دهد. زیرا هدف آن نابودی کشور ماست و باید مراقب جنگ ترکیبی دشمن باشیم.

منبع: فارس

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *