1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. بارش‌ها تا فردا ادامه دارد /…

بارش‌ها تا فردا ادامه دارد / دستگاه‌های امدادی همچنان آماده‌باش هستند

بارش‌ها تا فردا ادامه دارد / دستگاه‌های امدادی همچنان آماده‌باش هستند

منصور شی فروش در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت اظهار کرد: موج گرم بارشی که از سمت جنوب وارد استان شد از شب گذشته – پنجشنبه – آغاز شد. بیست و ششم ریزش بهمن در مناطق مختلف استان.

وی با اشاره به اینکه بیشتر در مناطق غربی و جنوبی استان شاهد بارش بودیم، افزود: فعالیت سامانه بارشی در استان تا صبح شنبه ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تا ساعت 9 صبح امروز جمعه بیست و هفتمین بهمن_ در پشت کوه فریدونشهر و اسلام آباد موگوی 53 میلی متر، بویین فکر کرد 26 میلی متر، خوانسار 27 میلی متر، سمیرم 20 میلی متر، فریدونشهر 31 میلی متر، پادنای سمیرم 28 میلی متر، گلپایگان 15 میلی متر، میمه 5 میلی متر، چادگان 15 میلی متر، مبارکه 8 میلی متر، داران 13 میلی متر و اصفهان 6.4 میلی متر دریافت کردند.

این فروشنده شیشه با اشاره به آماده سازی 320 تیم امداد و نجات و استقرار آنها در مناطق مختلف ادامه داد: تنها در این مدت شاهد وقوع جریان آب محلی بودیم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه بارندگی منجر به آب شدن برف می شود، رعایت استانداردهای ایمنی باید مورد توجه قرار گیرد و اقدامات لازم به دستگاه ها ابلاغ شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه مردمی که در مناطق برفی استان و پیست های اسکی حضور دارند نکات ایمنی را جدی بگیرند افزود: در برخی مناطق شاهد کاهش دید و وزش باد هستیم که تا فردا ادامه دارد. . .

ژیرفروش با تاکید بر رعایت توصیه های ایمنی در تردد جاده ای افزود: بامداد امروز در جاده ذوب آهن به اصفهان شاهد چندین تصادف رانندگی و برخورد چهار خودرو با یکدیگر بوده ایم.

وی با اشاره به تداوم فعالیت دستگاه های امدادی تا پایان روز شنبه تصریح کرد: از شب گذشته تاکنون به حدود 52 مورد حادثه امدادرسانی شده است.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای امروز:

واشنگتن پست: همه در اسرائیل موافق پاسخ دادن به ایران هستند؛ گزینه‌ها شامل حمله احتمالی به تاسیسات در تهران یا حمله سایبری است / پیام بلینکن به اسرائیل: قدرت و خرد باید دو روی یک سکه باشند /سخنگوی کاخ سفید: امریکا در تصمیم گیری اسرائیل در مورد پاسخ به حمله ایران دخالتی ندارد / الجزیره: پیام هشدار آمیز تهران به تل آویو از طریق قاهره

واشنگتن پست: همه در اسرائیل موافق پاسخ دادن به ایران هستند؛ گزینه‌ها شامل حمله احتمالی به تاسیسات در تهران یا حمله سایبری است / پیام بلینکن به اسرائیل: قدرت و خرد باید دو روی یک سکه باشند / الجزیره: پیام هشدار آمیز تهران به تل آویو از طریق قاهره / پولیتیکو: هیچکس نمی‌خواهد اوضاع از کنترل خارج شود، به جز شاید نتانیاهو