1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. آخرین وضعیت جاده‌های کشور؛ امروز سه‌شنبه…

آخرین وضعیت جاده‌های کشور؛ امروز سه‌شنبه ۷ فروردین / ترافیک سنگین در چالوس و هراز

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، آخرین وضعیت راه های کشور برای امروز _سه شنبه هفتم فروردین_ به شرح زیر است:

بر اساس اطلاعات ترافیکی موجود، ترافیک سنگین در محور چالوس در جهت (جنوب به شمال) حد فاصل پل زنگوله به هاریجان و حد آن مهم است تا میانک و جهت (شمال به جنوب) محدوده میانک، مجلاتهوراز چمتونل ولی آباد و کندوان.

همچنین ترافیک در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل شماره 17 تا شهرستانک، محور مسیر هراز (جنوب به شمال) در محدوده ماشا و حد برای یک نام تا آب اسکی و دامنه جهت (شمال به جنوب). رنگیسنگین است

تردد در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است و محورهای شمالی فاقد تداخل جوی است.

تردد در سایر نقاط کشور روان است و در برخی از محورهای استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش باران مشاهده می شود.

محورهای هشتگرد – طالقان، پل زنگوله – شهر و مینودشت – پل بیلور بلوک ها و محورهای سروآباد – پاوه، سی شراد – پادنا، خزانه داری – تویسرکان، لاغرشهر و پونل – خلخال دارای انسداد فصلی است.

آخرین وضعیت آب و هوای استان های کشور

صادق ضیائیان رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی وی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت با اشاره به آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز سامانه بارشی در برخی نقاط خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، گلستان، ارتفاعات البرز شرقی و شمال فعال می شود. هرمزگان و سپس سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می شود.

وی افزود: از بعدازظهر سه شنبه تا پایان هفته با گذر متناوب امواج از سطح متوسط، امروز در برخی از مناطق استان های واقع در شمال غرب کشور بارش باران و وزش باد و در روز چهارشنبه علاوه بر شمال غرب کشور در استان های حاشیه دریای خزر و خراسان شمالی وزش باد، بارش و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی تصریح کرد: روز پنجشنبه در برخی نقاط مرکز و شمال شرق ابری و رگبار پراکنده گاهی رعد و برق، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود. .

ضیائیان ادامه داد: روز جمعه وسعت بارندگی در برخی نقاط مرکز، شرق، شمال شرق و جنوب شرق و روز شنبه در برخی مناطق شمال غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی خواهد بود. روز سه شنبه افزایش دما در سواحل دریای خزر و در روز چهارشنبه کاهش نسبی دما پیش بینی می شود. همچنین خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان امروز و چهارشنبه مواج خواهد بود.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *