1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. راهپیمایی روز قدس مانع تحقق عملیات…

راهپیمایی روز قدس مانع تحقق عملیات رسانه‌ای صهیونیست‌ها می‌شود

راهپیمایی روز قدس مانع تحقق عملیات رسانه‌ای صهیونیست‌ها می‌شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، سردار رمضان شریف امروز -سه شنبه هفتم فروردین- در چهارمین جلسه ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به برکت رهنمودها و رهبری امامان انقلاب همواره حامی مردم فلسطین بوده و نامگذاری روز قدس گواه این حمایت است. .

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس هر ساله در ایران دومین راهپیمایی سراسری و ملی پس از 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود: این راهپیمایی در زنده نگه داشتن آرمان فلسطین و فلسطین موثر بوده است. بازگویی موارد جنایات رژیم صهیونیستی و عملیات روانی نبوده است. و رسانه های صهیونیست ها در فراموشی مسئله فلسطین محقق خواهند شد.

رئیس انتفاضه و روز جهانی قدس با بیان اینکه امروز شاهد این هستیم که موضوع فلسطین و مقاومت آنها و مظلومیت صهیونیست ها اولین خبر در جهان است، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند مقاومت، استقامت، شجاعت و استواری رژیم صهیونیستی باید نصیب شود. مردم فلسطین که صاحبان اصلی آن سرزمین هستند، نابود خواهند شد و روسیه برای کسانی که به آرمان فلسطین خیانت کردند، جا خواهد ماند.

شریف خاطرنشان کرد: حتی در این جنگ نابرابری که در شش ماه گذشته ادامه دارد، شاهد این هستیم که برخی خائنین در امت اسلامی و امت عرب به صهیونیست ها کمک کردند و این یک ظلم مضاعف بود که در این زمینه صورت گرفت. وضعیت.

وی ادامه داد: امید است با برقراری آتش بس، مردم ما که همواره در کمک به ملت فلسطین پیش قدم بوده اند، در روز جهانی قدس نیز همراه با راهپیمایی کمک های خود را ارائه کنند تا بتواند در صورت احراز شرایط برای مردم فلسطین ارسال شود.

رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس با یادآوری اینکه در چند ماه گذشته شاهد کمک‌های مردمی بوده‌ایم اما این کمک‌ها در پشت مرزهای بازنشده با صهیونیست‌ها باقی می‌ماند، افزود: قطعاً کمک‌ها در منطقه به اوج خود می‌رسد. روز جهانی قدس و مردم در پایان خواهند بود ماه مبارک رمضان مانند سالهای گذشته در این کار خیر پیش قدم است.

شریف در ادامه گفت: هفتاد و یکمین روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی می گذرد و طی شش ماه گذشته مهمترین موضوعی که افکار عمومی جهان با آن مواجه بوده رفتار جنایتکارانه رژیم صهیونیستی با مردم مظلوم فلسطین بوده است. .

وی با یادآوری اینکه فلسطینی ها و لبنانی ها و همه کسانی که دلشان به آزادسازی مسجد الاقصی و رفع ظلم و ستم بر مردم فلسطین دلبسته بود، تلفات زیادی متحمل شدند، تصریح کرد: با توجه به آگاهی افکار عمومی و… با استقامت و استقامت مردم غزه، هدایت الهی، تلاش و کمک های جبهه مقاومت، اسرائیلی ها با وجود حمایت آمریکایی ها نتوانستند به اهدافی که اعلام کرده بودند برسند و تا این لحظه پیروز میدان بودند. چه در صحنه رویارویی نظامی، دفاعی و امنیتی و چه در صحنه افکار عمومی که به اعتقاد من از اولی بسیار مهمتر است، مردم فلسطین هستند. و غزه بوده است

رئیس انتفاضه و روز جهانی قدس ادامه داد: شاید صهیونیست ها در تاریخ 74 ساله خود در گذشته شکست های نظامی داشته اند اما آن شکست ها به اندازه طوفان الاقصی نبوده و نکته مهم این عملیات این بود که صهیونیست ها در صحنه افکار عمومی با وجود داشتن امپراتوری رسانه ای بسیار مجرب و حرفه ای نتوانستند چندین سال ظلم و جنایتی را که در این اشغال داشتند سرپوش بگذارند و شاید برای اولین بار بود که افکار عمومی جهان به ماهیت رژیم صهیونیستی پی برد.

شریف یادآور شد: همه افکار عمومی و نخبگان جهان رویکرد و راهبردی را که امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی در معرفی صهیونیست ها به جهانیان داشتند، درک کردند و متوجه شدند که نگاه دوراندیشانه تا چه حد دقیق است. امام بود که این رژیم جعلی را جرثومه فساد و اولین مشکل کرد. مسلمانان وجود این رژیم صهیونیستی را خطرناک برای بشریت می دانستند و معرفی می کردند.

وی گفت: امام نه تنها بعد از انقلاب، بلکه قبل از انقلاب نیز همین نگاه و آینده نگری را نسبت به رژیم صهیونیستی داشتند و امروز پس از گذشت بیش از 45 سال از انقلاب اسلامی، افکار عمومی جهان صحت را دید. از مسیر انقلاب اسلامی و نگاه امام به مسئله فلسطین». و همه دنیا شاهد بودند که در شش ماه گذشته انواع جنایات توسط صهیونیست ها انجام شد.

رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس افزود: صهیونیست ها با بمباران های وحشیانه ادعای فجیع کردند که هدف ما بیرون راندن مردم غزه از این سرزمین، نابودی حماس و ترور رهبران آنها و در نهایت آزادی گروگان ها و اسرا است. از طریق عملیات نظامی که نتیجه آن در این 6 ماه بمباران بیمارستان ها، مساجد، کلیساها، اردوگاه هایی بود که مردم بی دفاع در آن زندگی می کردند، که همه دنیا شاهد آن بودند و واقعیت نژادپرستی صهیونیستی و جنایتکاری آنها را دیدند.

شریف با تاکید بر اینکه 6 ماه گذشته فرصتی تاریخی برای همه جهان بود تا با نیات رژیم صهیونیستی و سازندگان این رژیم آشنا شوند، یادآور شد: رئیس جمهور جنایتکار آمریکا پس از طوفان الاقصی که صهیونیست ها تقریباً دچار آن شدند. ساختار ذهنی و تفکر آنها وی برای اینکه آنها را شاد کند اعلام کرد که اگر اسرائیل نبود ما آن را ایجاد می کردیم و با گفتن این حرف می خواست بگوید ما با تمام توان پشت صهیونیست ها هستیم.

وی با بیان اینکه چهره آمریکا و بی کفایتی آنها به همه دنیا ثابت شده است، گفت: آنها به طور رسمی چندین مرحله از قطعنامه های شورای امنیت را گذرانده اند. وتو و اجازه ندادند بمباران ها متوقف شود و آتش بس برقرار شود و حتی کمک های پزشکی و معیشتی به مردم غزه برسد، اما مردم فلسطین و غزه مقاومت کردند و نشان دادند که در راه آزادی آل می ایستند. -قدس شریف و کار به جایی رسید که آمریکایی ها تحت فشار بودند، افکار عمومی مجبور شد از قطعنامه گذشته خودداری کند، یعنی آمریکا 100 درصد از اسرائیلی ها عقب است.

رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس گفت: واقعیت میدانی این است که تا کنون آمریکایی‌ها مرتباً به سرزمین‌های اشغالی سلاح می‌فرستند و زرادخانه‌های رژیم صهیونیستی را پر می‌کنند و آمریکایی‌ها در این زمینه هیچ مانعی ندارند. و از سوی دیگر به شدت مانع ورود کمک‌های بشردوستانه می‌شوند.» به مردم غزه و فلسطین.

شریف افزود: این اتفاق نشان داد که حرکت حق و جبهه حق پیروز میدان است و باید صمیمانه از کسانی که مردانه وارد این عرصه شدند و در این نبرد امتحان خوبی دادند تشکر کرد.

وی ادامه داد: اما باید از مردم لبنان، عراق و جریان های انقلابی که به مقاومت در عراق پیوستند، از مردم فهمیده و جهادی یمن و انصارالله یمن که مانع از تحویل تسهیلات صهیونیست ها از طریق دریای سرخ شدند، تشکر کرد. بیش از 60 کشتی عازم سرزمین های اشغالی متوقف و هدف قرار گرفتند.

رئیس انتفاضه و روز جهانی قدس گفت: بخشی از امت اسلامی و بخش بزرگی از مردم جهان در این صحنه توانستند از چاه بیرون بیایند و بسیار هوشمندانه از مردم فلسطین و غزه حمایت کردند. و مطمئن باشید که صهیونیست ها هرگز نمی توانند به قبل از طوفان الاقصی برگردند. و به جنایت خود ادامه دهند.

شریف افزود: کارشناسان نظامی و دفاعی رژیم صهیونیستی و همه کسانی که منشأ نفوذ در این رژیم بوده اند امروز اعلام می کنند که مقابله با مردم غزه و حماس هیچ دستاوردی برای صهیونیست ها نخواهد داشت و سخنگوی سابق ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شما نباید به افکار عمومی دروغ گفت، اگر 6 سال دیگر بجنگیم، نمی توانیم حماس را خلع سلاح کنیم و نابود کنیم.

منبع: ایرنا

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *